Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 77 Nl5 Fr

• flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
      Position:
      Stack
      MP1:
      $3,27
      Hero:
      $4,84

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is CO with 7:diamond: , 7:heart: . UTG+2 posts a blind of $0,04.
      UTG folds, UTG+1 calls $0,04, UTG+2 checks, MP1 calls $0,04, 2 folds, Hero raises to $0,28, 5 folds, MP1 calls $0,24.

Flop: ($0,70) 2:club: , 6:heart: , 6:diamond: (2 players)
      MP1 bets $2,99 (All-In), Hero calls $2,99.

Turn: ($6,68) Q:heart:
      River: ($6,68) T:diamond:

Final Pot: $6,68

Zagrane dobrze? Jakiś dziwnie za duży był ten overbet więc sprawdziłem. Jak ktoś łapie trójeczkę to chyba nie wchodzi z miejsca All-in? :)
  • 6 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      limp pf,
      fold flop, masz niby overpair ale i tak ona jest bardzo niska :o gra sie ja tylko na set value, koles moze miec rownie dobrze wyzsza overpair niz twoja,
      no chyba ze masz jakies super ready to wtedy mozna call :P
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 380
      Po pierwsze nie wiem po co tak mocno podbiles pf...

Na flopie raczej trojki nie ma bo by tak nie zagral, poza tym nie wchodzilby np z A6 bez pozycji w taki raise.

Taki donk overbet na takim flopie wyglada mi na AK , AQ czy cos w tym stylu :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      Original od Bilson
      Po pierwsze nie wiem po co tak mocno podbiles pf...

Na flopie raczej trojki nie ma bo by tak nie zagral, poza tym nie wchodzilby np z A6 bez pozycji w taki raise.

Taki donk overbet na takim flopie wyglada mi na AK , AQ czy cos w tym stylu :)
      przeciez on limpowal to jak moze miec ak,aq? W ogole na tym limicie nigdy nic nie wiadomo, bo zdarzaja sie takie donki ze np limpuja aa, a pozniej pushuja na flopie. Imo lepiej nie sprawdzac z taka slaba reka, lepiej poczekac na mocna reke i zestackowac takiego fisha
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      A mnie się bet PF podoba, pomimo, że to FR, a nie SH.
      Tabelka Hand Selection i betowania PF jest dla graczy początkujących, gracze, którzy już to opanowali powinni betować PF ręce 66+ - takie jest moje zdanie. W pewnym momencie trzeba już naprawdę zacząć tworzyć swój własny indywidualny system gry, a nie trzymać się tabelek jak ślepy parkanu. OK, może u niektórych jest na to za wcześnie, ale szanuję próby zrobienia czegoś innego i tyle.

Co do samego calla. Koleś, który szedł OLA wygląda mi na jakiegoś pocketa raczej, bo limp PF jego dziwnie wygląda, ale w sumie to widziałem już takie rzeczy na tych stawkach, (limpowanie AA, KK AK również i to bardzo często), że w ready się bym tutaj nie pakował. Ja myślę jednak, że on bronił swojej parki albo grał na A high, ale z 77 to nie wiem, czy bym to callnął, bo w sumie bijesz tylko 33 44 55 oraz ręce w stylu A high, z którymi chciałby kraść z nadzieją, że coś może wpadnie. Pomimo tego, że złodziejem tu śmierdzi, to jednak - dla mnie bad call, dosć rydzykowny.

Pozdro
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      jak nie ma limperow to mozna reisowac z mala pocketa na pf ale jak jest 3 limperow to to jest raczej imo zbyt ryzokowne bo jest zbyt duze prawdopodobienstwo ze na flopie bedzie karta wieksza niz 7, a reise na pf nas troche kosztowal i w ogole na tych limitach powinno sie gra po prostu abc
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 380
      przeciez on limpowal to jak moze miec ak,aq?

.
      .
      .
      W ogole na tym limicie nigdy nic nie wiadomo, bo zdarzaja sie takie donki ze np limpuja aa, a pozniej pushuja na flopie.

Sam sobie odpowiedziales :D

EDIT: Żeby była jasność - nie mówie, że bym sprawdzil tego allina.