[NL2-NL16] 99 Tricky board NL20 FR SSS

• bartex
      bartex
      Brąz
      na forum od: 22.07.2007 Posty: 19
      Titan Poker Clarendon Park 0.10/0.20, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

Button ($5.84)
      SB SB ($20.91)
      BB ($9.40)
      UTG ($6.74)
      UTG+1 ($4)
      MP ($27.31)
      MP ($30.30)
      MP Hero ($4.32)
      CO-1 ($4)
      CO ($4.54)

Preflop: Hero is in MP with 9:spade: 9:club:
      4 folds, Hero raises to 0.80, 3 folds, SB calls 0.70, 1 fold.

Flop (1.80) J:club: 8:heart: J:spade:
      SB checks, Hero bets 1.20, SB calls 1.20.

Turn (4.20) Q:diamond:
      SB bets 1, Hero ?

Jak gracie dalej?
  • 9 odpowiedzi
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      Ja zagrałbym 1,5$-1,8$ na flopie i all-in na turnie.
    • bartex
      bartex
      Brąz
      A w tej sytuacji? Też all-in?
    • macromia
      macromia
      Brąz
      Tak, w sumie praktycznie nie patrzysz na kartę jaka dojdzie na turnie, można by się jeszcze pokusić o all-in już na flopie, wtedy jest duża szansa, że gościu zrezygnuje nic nie mając lub spłaci cię. Ten flop jest dla ciebie bardzo dobry i przegrywasz tylko z jakimś J, więc albo wchodzisz all-in na flopie albo dzielisz to na 2 rundy i wchodzisz all-in na turnie. Ja chyba zagrałbym na 2 razy z all-inem na turnie.
    • bartex
      bartex
      Brąz
      Jednak ten check/call na flopie musi coś znaczyć. Albo koleś gra slowplay albo drawuje overcards. Bet na turnie może być donkbetem ale ja bym raczej się skłonił do tego, że gościu chce żeby go callnąć. A może grając shortstackiem nas to nie obchodzi i moje rozważania są bez sensu?
    • macromia
      macromia
      Brąz
      Ten bet na turnie JEST donkbetem, bo to ty byłeś agresorem na flopie, ale i tak musisz wejść all-in. Możliwe, że trafił tą damę z AQ czy czymś takim, ale jak mówię tutaj się raczej nad tym nie zastanawiasz, no chyba, że masz jakieś ready o przeciwniku...
    • bartex
      bartex
      Brąz
      Ok, czyli zagralem prawie optymalnie oprócz tego flopa. Dalem all-ina, SB mial AJs. Mowi sie trudno i plynie sie dalej...
    • macromia
      macromia
      Brąz
      All-in jak pisałem, jest tutaj dobrym wyjściem, bo sprawdzi cię albo z jakimś J albo z czymś gorszym więc raczej się opłaca. Trudno miał J nie mogłeś nic z tym zrobić, jak mówisz gra się dalej :D
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      w sumie zainwestowales 1/2 swojego stacka, jak sprawdzisz na turnie i jak koles trafil cos to i tak bedziesz musial wejsc allina na river :o jak ja kiedys gralem sss to zazwyczaj pasowalem takie rece bo imo slabsza reka cie nie sprawdzi i widac taki slow playtypowy na tych limitach check na flopie i maly bet na turnie by wyciagnac od ciebie po trochu kase :o
    • macromia
      macromia
      Brąz
      Oj , grałem an tym limicie długi czas SSS i uwierz mi sprawdzaliby takie coś przeciw shortstackowi z AK-A2 plus jakieś gorsze overkarty typu KQ. To oczywiście moja opinia i może być różnie w różnych roomach.