[NL2-NL16] KK Nl5

• bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($9.63)
      Hero (Button) ($5)
      SB ($6.03)
      BB ($4.37)
      UTG ($4.80)
      UTG+1 ($5.40)
      MP1 ($5.27)
      MP2 ($2.12)

Preflop: Hero is Button with K, K
      5 folds, Hero bets $0.20, SB calls $0.18, 1 fold

Flop: ($0.45) 10, 7, Q (2 players)
      SB bets $0.33, Hero calls $0.33

Turn: ($1.11) 7 (2 players)
      SB bets $0.75, Hero calls $0.75

River: ($2.61) J (2 players)
      SB checks, Hero checks

Total pot: $2.61 | Rake: $0.12

villain V;7 PFR;7 ,50h
  • 11 odpowiedzi
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 122
      Osobiscie bym sie jednak zdecydowal na fold flop. On moglby tak zagrac AQ z rak, ktore bijemy, ale pozatym to czarno to widze. Do tego wszystkiego jeszcze FD na stole. Ja tu pasuje. :)
    • radamantysPL
      radamantysPL
      Brąz
      na forum od: 13.12.2009 Posty: 394
      Jezusie nazareński, czy mi się udziela już głupia agresja, czy nie też nie łapię jak poprawnie grać? :)

Czemu z taką op nie ma przebicia na flopie? Odpuszczamy tylko dlatego, że wrzucił donkbeta? Nie wiem, może choruję na overplay rąk AA i KK, ale mi pasywne rozegranie tej ręki wogóle się nie podoba.

Ja bym przebił na flopie i na ewentualną agresję rozważył zrzucenie.
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Flop jest mega mokry a Ty dajesz tylko call ?( . Raise na tym flopie.
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      radamantysPL, jak dla mnie to gosc 7/7 ekstremalnie rzadko bedzie donkbetowal z FD albo jakims blefem, co nam daje raise? Jak dla mnie to on 90% czasu trzyma seta i nas valuebetuje.
    • radamantysPL
      radamantysPL
      Brąz
      No bardzo możliwe, jednak dla mnie raise da przynajmniej jakąs informację na wypadek gdyby drawował z nutsowym fd lub trzymał AQ i próbował zwinąć pulę.

Zwróć uwagę, że statystyka jest po zaledwie 50 rękach.
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Wychodzi na to, że to jego pierwszy call czyli na dobrą sprawę nie wiemy z czym on to może robić.
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Nie bede wchodzic w polemike, nie czuje sie na silach. Napisalem jakbym to zagral w sumie po to, zeby sie upewnic, ze tak bedzie ok. :)
    • radamantysPL
      radamantysPL
      Brąz
      Luźna wymiana poglądów, bez spinania. :)

Teraz czekamy na wyrok...
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      fold flop jest zbyt slabe, mamy przeciez overpair, wiem ze na tym limicie trzeba grac zachowawczo ale bez przesady, napewno bym nie zrzucił tej ręki w tym przypadku na Flopie.
      Tez mi się nie wydaje by donkował z FD, nawet jeśli wejdzie ten Flush mam pozycje nad villainem, troche to jest taka gra w ciemno, ale najmniej inwestuje w pulę, aby dojść do showdownu,i zarazem najmniej tracę jeśli okaże się gorszy,oczywiscie na bet R easy Fold Może to troche nietypowe myślenie no ale.. poza tym kolejny bet T wyklucza nam FD, więc coś ma , pytanie tylko co.
      z drugiej strony warto by się zastanowić czy gralibyście mając seta donk beta na takim flopie, czy gralibyśćie check/raise .
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Tym razem preferuje rozwiązanie baksssa. Grając BSS w grę wchodzi fold albo raise, ale ja z uwagi na tego jednego drawa nie umiałbym się zrzucić w HU na tego donka.

Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
      Gracz 1: 43,675% 41,766% 3,818% 54,416% KhKd
      Gracz 2: 56,325% 54,416% 3,818% 41,766% KK+, TT, 77, AQs, AQo

I chociaż nic innego w jego range nie widzę to reraisując zrzucamy jego AQ, izolujemy się na całą resztę i na dodatek ładujemy w ten spot 1/3 efektywnego stacka co dla mnie mija się z celem. Poza tym nie wiem czy można rywalowi dać AQ w range, ale po tylu handach to ciężko strzelać. Nie wiem czy nie jestem results oriented, bo patrząc po tym jak zagrał river to nie widzę tu nic innego jak AQ :)
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witajcie.

Spot generalnie bardzo ciężki, tym bardziej że za dużo o przeciwniku nie wiemy, a co za tym idzie ciężko ustalić jego range, ale wydaje mi się, że drawy będą tutaj stanowiły bardzo małą część range villaina i widzę tutaj sety + AQ, dlatego rozegranie wa/wb jest tutaj bardzo sensowne, bo raisem izolujemy się na sety, a robiąc calldown ciągniemy value od AQ, a przy okazji ładnie kontrolujemy pulę. Na riverze nie ryzykowałbym valuebeta. Mamy showdown z ręką, która ma showdown value i dodatkowo zyskujemy cennego reada. Zagrane ok.

Pozdrawiam.