[NL2-NL16] KK overpair NL10 FR BSS

• qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      MP3:
      $13.92
      Hero:
      $10

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with K:heart: , K:club:
      2 folds, Hero raises to $0.40, MP2 folds, MP3 calls $0.40, 4 folds.

Flop: ($0.95) 7:heart: , 7:club: , 5:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.70, MP3 raises to $2.00, Hero raises to $6.50, MP3 calls $4.50.

Turn: ($13.95) J:diamond: (2 players)
      Hero bets $3.10 (All-In), MP3 calls $3.10.

River: ($20.15) 9:club:

Final Pot: $20.15

Na flopie biją mnie tylko connectory, jakieś A7s, 55, 77, chociaż to NL10 to nigdy nie wiadomo. AA raczej odpada ze względu na pf. Co robić w takiej sytuacji?
  • 4 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Well played :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Myślę, że masz tutaj lepszą rękę od MP1, czyli celem jest wyciągnięcie od niego jak najwięcej kasy. Jak jesteś przekonany, że Cię sprawdzi, to możesz spokojnie grać tak jak zagrałeś. Ja bym tutaj jednak sprawdził jego raise na flopie i zagrał w zależności od przeciwnika b/r albo c/r turn. W ten sposób dostajesz max. value od przeciwnika. Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No raczej się nie zgodzę z simoo, bo jednak koleś gra jak na AK albo na pocketa 88+, i w sumie jak wpada na turnie czy river A to mamy zgryz, a poza tym nie wiemy, czy koleś nie przysecił czymś. Więc wymiana uprzejmości w callowanie na flopie jest w moim przekonaniu nieco rydzykowna.

A tak prywatnie coś czuję, że kolo wygrał to z 99 albo JJ :)

Pozdro
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      fizoloff
      czemu zakladasz ze koles trafi 3 outsa (asa) lub 2 outsa (seta) ? :<

ja sie zgodze z simoo, prawie zawsze nasze KK to monster na takim flopie i jesli koles ma jakas srednia overpair to zazwyczaj bedzie sprawdzac nasze dalsze bety, a przez ten rereise na flopie pokazales duza sile i czesto kolesie moga spasowac <TT przed obawa o AA/KK/QQ, a jak tylko callniesz to mozesz wyciagnac po kawalku na river i turnie caly stack :o