Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] KQo SH NL25

• Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      EverestPoker Game #2044520033: Table Muscat-40 - $0.15/$0.25 - No Limit Hold'em - 15:18:38 - 2007/09/07
      Seat 1: Kallenius ($24.60)
      Seat 2: eelcopoker ($36.05)
      Seat 3: Irrlicht ($8.15)
      Seat 4: donedison ($25.15)
      Seat 5: Daywalker001 ($31.59)
      Seat 6: Fizoloff ($20.85)
      Irrlicht posts the small blind of $0.15
      donedison posts the big blind of $0.25
      The button is in seat #2
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to Fizoloff Q:diamond: K:club:
      Daywalker001 folds
      Fizoloff raises to $0.90
      Kallenius calls $0.90
      eelcopoker folds
      Irrlicht folds
      donedison folds
      *** FLOP *** Q:club: 6:diamond: T:diamond:
      pot ok 2$

Fizoloff bets $2.25
      Kallenius calls $2.25

*** TURN *** Q:club: 6:diamond: T:diamond: 8:diamond:
      pot ok 6,20$
      Fizoloff bets $2.75
      Kallenius raises to $5.50
      Fizoloff ??

Gracz raczej tight, re-raisuje PF w takich wypadkach AK AQ AA KK, niezbyt agresywny, raczej pod passive podchodzi i oczywiście lubi slowplay, jak to u passivów bywa :) Po poprzedniej ręce nie zdążyłem uzupełnić stacka, więc na to się nie gniewajcie :)
  • 2 odpowiedzi
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 380
      Jak wiesz nie gram SH, ale jedno mi sie nasuwa...

na flopie dajesz beta w pule. na turnie ten maly bet az sie prosi o raise :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No właśnie problem polegał na tym, że ja raczej na 90% wiedział, że ma Q. Tylko nie wiedziałem, czy ma ją z A z K czy może z J :) I czy ewentualny flush będzie najwyższy :) On raczej nie calluje bez oddsów i jest dość solidny w tym, co robi przy stole.

Rydzyknąłem i callnąłem. Na river wpadło czwarte karo. Tym razem się pomyliłem w readzie jak diabli, ale koleś też zagrał to jak lejba i sam się przyznał na showdown. Ponieważ miał seta - HC 66 i już na flopie powinien mnie porządnie raisować. Ale wyszedł ze sprytnego założenia (bardzo słusznego zresztą), że jak ja overbetuje, to znaczy że boję się flusha, jednak totalnie nie przewidział tego, że może ja mam 1 karo i czwarte karo na river da mi flusha. Więc z jednej strony gra na reada, która do turna była dla mnie klęską, ale dostałem lucky river (mi tez się należy od czasu do czasu :) ), a on popełnił największy błąd w sumie na turnie, gdzie powinien mnie już pushować.

Pozdro