Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qq Nl10 Fr BSS

• qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Hero:
      $15.47
      MP3:
      $12.90

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with Q:spade: , Q:club:
      Hero raises to $0.50, 3 folds, MP3 raises to $1.50, 4 folds, Hero calls $1.00.

Flop: ($3.15) J:heart: , J:diamond: , T:spade: (2 players)
      Hero bets $2, MP3 raises to $6.00, Hero folds.

Final Pot: $11.15

Statsy MP3 z 324 hands: 19/13/2.43

Dobry fold? Wszystko wskazywalo na AA, badz KK, zwlaszcza ze to partypoker. :) Moje QQ nie bije tu raczej zadnej reki.
  • 6 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Bardzo dobry! :) Nie widzę gorszej ręki, która by tutaj rasowała. Z jedną parą tylko niechętnie ryzykuję całego stacka, a właśnie tak by się to tutaj skończyło. Pozdrawiam :)
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316

Statsy MP3 z 324 hands: 19/13/2.43

Dobry fold? Wszystko wskazywalo na AA, badz KK, zwlaszcza ze to partypoker. :) Moje QQ nie bije tu raczej zadnej reki.

i wszystko jasne good fold :)
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      No nie mogę tego przemilczeć, skończcie już pisać, że party jest takie do bani, bo to już jest nudne. Testowałeś inne roomy ? Grałeś in rl ? To powinieneś wiedzieć, że tak jest wszędzie.
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      Original od macromia
      No nie mogę tego przemilczeć, skończcie już pisać, że party jest takie do bani, bo to już jest nudne. Testowałeś inne roomy ? Grałeś in rl ? To powinieneś wiedzieć, że tak jest wszędzie.

dobra napisałem to ostatni raz, nie piszę rownież ze party jest do bani, ale gra tam rządzi się swoimi prawami i chyba nie potrafiłem sie do nich dostosowac,

tak gram w innych poker roomach, nie tak nie jest wszedzie :)
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      No to zdradź gdzie jest ten super room, gdzie wygrywają lepsze karty i nie ma walk na pocket pairs ;)
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      nie napisałem ze nie ma bo owszem są ale chodzi mi tylko o częstotliwość tego typu rozdan ;)

dobra bo to temat nie do dyskusji:P moze na FL macie inne talie te dobre ;)