[NL2-NL16] QQ Nl20 SH BSS

• wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      Przez gre w party poker mam obecnie jakis syndrom wyższej pary to znaczy ze mając na ręce QQ lub KK zaczynam sie bawiać o nieszczęsne AA u kogos innego i przez to moja gra nie wyglada tak jak powinna, zresztą zobaczcie sami:

Titan No-Limit Hold'em, $0.10/$0.20 (Titan HH Converter by Kreatief)

MP3 ($12.64)
      CO ($41.23) (Hero)
      Button ($40.80)
      SB ($31.30)
      BB ($21.04)

Preflop: Hero is CO with Q:diamond: , Q:spade:
      MP3 calls $0.20, Hero raises to 0.8, 1 folds, SB raises to 2.6, 1 folds, MP3 calls $2.50, Hero calls $1.90,

Flop: 6:diamond: , T:diamond: , 6:heart: ( $8.3 )
      SB bets $2.20, MP3 raises All-In $9.94, Hero calls $9.94, SB calls $7.74,

flop dla nas dobry MP3 stracił dużą część swojego stacka i myśle ze poprzez tego all ina chce go szybko odrobić, podbicie SB w pierwszej fazie raczej marne taki troche nie udany CB, chyba że probował zaprosić nas do gry tym mini betem?

Turn: 8:spade: ( $38.12 )
      SB checks, Hero checks,

no i jak się zachować tutaj, tu pojawiają mi się czarne mysli z pp a co jesli ma wyższą overpair, powinienem betować?

River: 9:spade: ( $38.12 )
      SB bets $6.60, Hero calls $6.60,

i tutaj tez jego idiotyczny myslę bet? powinienem dac push?

Final Pot: $50.32
  • 6 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      QQ - gdy dostaję re-raise PF z QQ porządny, to gdy gram z unknow albo z porządnym graczem, to fold. Gdy z kretonem to call albo OLA. To primo było.
      Secundo, na tym flopie przy dwóch graczach ez fold.

Pozdro
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      dlaczego fold?
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Bo zbyt dużo handów Cię bije, po takim raise PF i callu drugiego kolesia, to jedno KK czy AA jest wielce prawdopobne. Poza tym, na flopie dochodzi jeszcze TT i 66, A na turnie i river nie chcesz zobaczyć żadnego A ani K, więc ryzyko ZBYT DUŻE :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od wlodi18 dlaczego fold?
      Podbijasz - SB raisuje i to porządnie ( > AK), MP3 sprawdza, a po dwóch raisach musiałby mieć ogółem silniejszą rękę od gracza który jako pierwszy podbił (czyli od Twojej) żeby callnąć . To wszystko oczywiście bez readów na przeciwników. Teraz sam pomyśl: Z jaką ręką raisujesz beta na pf i co ważniejsze, z jaką ręką sprawdzasz beta i raise na pf??? Pozdrawiam
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      ok w takim razie mialem duzo szczescia w tym rozdaniu, kolejnym razem zagram tak jak sugerujecie
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od wlodi18 ok w takim razie mialem duzo szczescia w tym rozdaniu, kolejnym razem zagram tak jak sugerujecie
      Bardzo mnie cieszy, że pomimo wygranej widzisz swoje błędy. :) Pozdrawiam