[NL2-NL16] Aa Nl20 Fr Bss

• h2pron
      h2pron
      Brąz
      na forum od: 21.06.2007 Posty: 17
      Titan No-Limit Hold'em, $0.10/$0.20BB (Titan HH Converter by Kreatief)

MP3 ($20.37)
      CO ($33.22)
      Button ($19.62)
      SB ($20.00)
      BB ($3.00)
      UTG ($4.00)
      UTG+1 ($3.70)
      UTG+2 ($29.90) (Hero)
      MP1 ($15.57)
      MP2 ($21.13)

Preflop: Hero is UTG+2 with A:spade: , A:heart:
      1 folds, Hero raises to $0.80, 1 folds, MP2 calls $0.80, 1 folds, CO calls $0.80, Button calls $0.80, 2 folds

Flop: A:club: , 4:diamond: , 3:spade: ( $3.5 )
      Hero bets $1.20, MP2 calls $1.20, 2 folds

Turn: 2:diamond: ( $5.9 )
      Hero bets $4.00, MP2 calls $4.00,

River: 3:diamond: ( $13.9 )
      Hero bets $5.20, MP2 calls $5.20,

Final Pot: $23.30

Results:
      Hero has A:spade: , A:heart:
      MP2 has K:club: , A:diamond:
      Outcome: Hero wins $23.30

Pytanie: Jak powinna wygladac moja licytacja na riverze? nie wiedzialem kompletnie ile zagrac zeby nie wystrzaszyc, ale zeby jednoczesnie zgarnac jak najwiecej... polowa puli czy moze 2/3? to co zagralem wydaje mi sie ze najgorsze z mozliwych...
  • 7 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      za malo betujesz ten koles mial tptk i jesli tego nie potrafi zrzucic to wygrywasz caly stack a tak tylko 1/2 :)

pf:ok
      post flop: powinienes ciagle robic bet 2/3 pota, zamiast 1/3, 2/3, 1/3 co to ma byc? :P
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Po pierwsze, nieco mały bet PF, jeżeli wchodzi Ci aż tylu kolesi na raise 4BB to musisz go podnieść, to widzisz w czasie gry jak tam panowie callują. Byłeś bez pozycji, więc bet powinien być większy, ponieważ high pair jest najbardziej skuteczna przeciw 1-2 graczom i na flopie max na turnie. Więc z MP1 nieco więcej.

Po drugie, istnieje błędne przekonanie, że jak betnę porządnie to koleś mi foldnie. Jak betniesz nieporządnie też Cię foldnie jak nic nie będzie miał :) To proste, a betując porządnie budujesz pota. Patrz kto Cię tu callnął? Koleś z AK reszta fodlnęła bo się A wystraszyli, to proste. Nie licz, że jak ktoś widzi A na flopie to będzie cię callował z 2nd 3rd pair tylko dlatego, że betujesz mało. A twój bet na flopie po pokazaniu agresji PF był zbyt mały, jeżeli chcesz się skupić na wyciąganiu kasy powinieneś betnąć tak, jak zazwyczaj to robisz, gdy cont-betujesz, wtedy masz pewność, że nie zdradzisz siły swojej ręki. Budujesz pota już od samego początku, aby na river kolesiowi się nie opłacało foldować. Poza tym do callowania takich betów byle fishowi wystarczyło 55 i na turnie miałbyś już problemy. Szczęśliwie na river dostałeś FH. Bet na turnie był w sumie OK. Natomiast jeżeli chodzi o river, to spokojnie możesz betować pota, albo przy odpowiednim zbudowaniu go wcześniej nacisnąć przycisk all-in :)

Aha, a przy tym graczu zrób sobie notkę, że slowplay gra :) I lepiej to sprawdzaj porządnymi betami na turnie, bo możesz kiedyś na minę z nim wjechać :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Betuj więcej na flopie: - jakby nie było możliwy jest SD - taka conitbet śmierdzi jak nie wiem co. Twój bet ma wyglądać na contibet (czyli możliwego blefa) - tracisz value, jak ktoś coś ma, to i tak sprawdzi - jak ktoś dobiera do drawa, to dajesz mu super oddsy - setów nie powinno się slowplayować Widzę, że na turnie się trochę przestraszyłeś i zaczynasz betowć. :D I tak bym tu zagrał trochę większego beta-> 5-6$ -> max. value + max. protection Na river musisz sam ocenić jak to zagrać. Jeśli jesteś pewny, że koleś sprawdzi każdego beta to śmiało. Jeśli myślisz, że dostał flusha to śmiało -> bet pot / All-In Pozdrawiam :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Pisałem to 10 minut - wstawiłem, a tu już 2 odpowiedzi! :D Pozdrawiam
    • h2pron
      h2pron
      Brąz
      To ze weszlo 3 kolesi zdarzylo sie pierwszy raz, zazwyczaj zbieralem blindy... Ja tego goscia typowalem na riverze na AK takze przestraszylem sie ze jak podbije o pota to sfolduje... ale nie ma co tak myslec, widze swoj blad... zle zagralem flopa i pozniej to wszystko pociagnelo, no i river tez blad ale to sie domyslalem :)
      A przycisk allin wylaczylem bo z 2 razy juz sie przejechalem na allin 73 :)

Dzieki za odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Original od h2pron To ze weszlo 3 kolesi zdarzylo sie pierwszy raz, zazwyczaj zbieralem blindy... Ja tego goscia typowalem na riverze na AK takze przestraszylem sie ze jak podbije o pota to sfolduje... ale nie ma co tak myslec, widze swoj blad... zle zagralem flopa i pozniej to wszystko pociagnelo, no i river tez blad ale to sie domyslalem :) A przycisk allin wylaczylem bo z 2 razy juz sie przejechalem na allin 73 :) Dzieki za odpowiedzi
      No to jak go typowałeś na AK, to grzejesz na flopie! :) Pozdrawiam
    • h2pron
      h2pron
      Brąz
      na riverze dopiero typowalem na AK... ;) wiem ze jestem slaby ale glupio sie przyznac - myslalem ze ma kk i bedzie sprawdzal jak malo pogram :D na turnie juz myslalem ze mogl w sumie wejsc z AKs i ma flushdrawa no i teraz widze ze skoro myslalem ze zrobil flusha to powinienem zagrac duzo bo i tak wejdzie...