[NL2-NL16] AKo NL5

• grochu
      grochu
      Brąz
      na forum od: 20.04.2007 Posty: 203
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      SB:
      $8.16
      UTG+2:
      $9.89
      Hero:
      $6.04
      UTG+1:
      $3.94
      BB:
      $7.07
      BU:
      $5.05
      MP3:
      $9.62
      UTG:
      $3.93
      CO:
      $5.61
      MP1:
      $4.94

0.02/0.04 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is MP2 with A:heart: , K:diamond:
      4 folds, Hero raises to $0.16, 4 folds, BB calls $0.12.

Flop: ($0.34) 8:heart: , 4:diamond: , T:club: (2 players)
      BB bets $0.12, Hero raises to $0.44, BB raises to $0.76, Hero calls $0.32.

Turn: ($1.86) J:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.16, BB folds.

Final Pot: $3.02
  • 8 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      pf ok
      flop: jak robia male bety 1/3 pota itp to tez zawsze reisuje bo takie bety sa naprawde weak, call jego mini rereise ok bo miales dobre oddsy
      turn: tu lepiej check behind bo jesli by ciebie reisowal to musialbys foldowac, wiec lepiej wziasc free card

btw http://www.pokerstrategy.com/wbb_pl/thread.php?postid=6738 :P
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      pf ok :) Co do flopa, to się tutaj z panem Mimz nie zgadzam.:] Twój raise był już ogółem błedem, fold. Jak już zdecydowałeś się na raise, to porządnie! pula + 2 x raise przeciwnika ~ 0.70$ Po jego reraise grasz ale na 100% fold!!! Minraise na tych limitach często oznacza: Mam monstera, sprawdzaj! Przeczytaj artykuł, do którego Mimz podał Ci linka i nie blefuj! :) Pozdrawiam
    • grochu
      grochu
      Brąz
      ok nie bede blefowal ;) ale tutaj musialem koles mial ponad 50% VPIP i 20% PFR
      gral bardzo agresywnie, ale przyznaje sie popelnilem blad callujac jego reraise na flopie
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      I właśnie dlatego, że jego VPIP = 50, miał z pewnością lepszą rękę niż Twoje overcards. :P Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      I co dumny jesteś? :)
    • grochu
      grochu
      Brąz
      hehe jasne :P bo bluff sie udal :) ale staram sie praktycznie nigdy tego nie robic i nie polecam :]

simoo masz racje napewno mial lepsza reke odemnie, no ale coz ja tez czasami zrzucam lepsze rece po zbyt duzej agresji przeciwnika.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Dobra grochu, ja Ci powiem, ale cholera ostatni raz :)

Betnąłeś PF ok. Teraz na flopie nie powinieneś oddawać inicjatywy. Czyli zamysł raise jest jak najbardziej słuszny. ALE, jak już raisujesz to rób to jak mężczyzna, a nie jak multiway sexkind ludź. No jasny gwint :) Błąd polega nie na tym, że go raisnąłeś, ale na tym ILE go raisnąłeś :) A raisnąłeś go zdecydowanie za mało. Jakbyś mu przywalił dobrze dolara z haczkiem to by foldnął i po temacie. Jakby Cię zreraisował to niestety koleżko FOLD a nie callowanie. I na turnie oczywiście check, bo ten bet był totalnie bes sęsu :)

Pozdro
    • grochu
      grochu
      Brąz
      dzieki filozoff
      cholercia znowu moja agresja jest zbyt mala :( poprawilem juz sporo swoich bledow ale tego jescze nie moge sie pozbyc, wbije sobie chyba to to glowy mlotkiem moze mi wejdzie (betuj wiecej betuj wiecej ;) )