[NL2-NL16] NL10 SH BSS QJs

• Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      Call na flopie ciezka sprawa z QJs na SB, ale sprawdzilo juz dwoch gosci i wyszedlem z zalozenia, ze inni tez sprawdza . Nie chcialem betowac na flopie, bo sporo drawow i moglo by mnie to sporo kosztowac. do tego nie wiedzilem czy mam przy tylku graczach najlepsza reke. chcialem zagrac c/f ale potem wszyscy check, CO mini raise jakby chcial tylko zgarnac pule. dobrze zagrane?

Stack sizes:
      UTG: $5.75
      CO: $29.10
      Button: $22.20
      Hero: $9.90
      BB: $10

Pre-flop: (5 players) Hero is SB with Q J
      UTG calls, CO calls, Button folds, Hero calls, BB raises to $0.4, UTG calls, CO calls, Hero calls.

Flop: Q 5 9 ($1.6, 4 players)
      Hero checks, BB checks, UTG checks, CO bets $0.5, Hero raises to $3, 3 folds.
      Uncalled bets: $2.5 returned to Hero.

Results:
      Final pot: $2.6
  • 3 odpowiedzi
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      wszystko zalezy od rodzaju gracza CO jesli wczesniej probował zgarniać w ten sposob pule to raise jak najbardziej dobre rozwiazanie, na stołach typu SH staraj się wchodzić do rozdania z betem na pf tak abys to ty dyktował warunki w kolejnych etapach,
    • Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      tu nie bylo mozliwosci beta na pf. Nie mialem zadnych reads na CO.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      I właśnie dlatego, że nie masz reads na gracza który limpuje z pozycji powinieneś grać raise PF. Po pierwsze QJs jest dość dobrą kartą na SH i jak najbardziej należy z nią raisować. Po drugie, zostawiając gracza którego nie znasz na limpie, nie masz szans zdobyć żadnej wiedzy o nim i o jego grze po podniesieniu stawki. Tak naprawdę, interesują nas przede wszystkim zachowania graczy po naszym raise, bo wtedy właśnie gramy większe poty niż po limpach. I informacji "z jakim zakresem rąk on mnie calluje" będziesz najczęściej potrzebował. Więc lepiej tutaj raise zrobić. Póżniej ładny c/r.

Mogę powiedzieć, że ładnie betujesz i to mi się podoba :) Tak trzymać :)

Pozdro