Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kk Nl25 Sh

• Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Z pamięci muszę to wpisać

NL25 SH

Stacki:
      SB - nvm
      BB - nvm
      UTG - 46$
      MP - nvm
      CO - 24$
      BU - 44$ (Fizoloff)

Fizoloff K:club: K:heart:

UTG raises - 1,5$
      MP folds
      CO - calls
      Fizoloff - Rasie 3,5$
      UTG raises - 5$
      CO - calls - 5$
      Fizoloff calls - 5$

Pot 15$

flop A:heart: A:spade: K:diamond:

UTG - checks
      CO - bets 5$
      Fizoloff - raise 10$

w sumie chciałem zagrać slowplay, ale sobie pomyślałem, że ten jego becik taki ni w latarnie ni w drzewo i chciałem ich podjudzić tym miniraisem :) A tu nagle taki kurcze suprajz:

UTG - raise 41$ (all-in)
      CO - call 14$ (all-in)
      Fizoloff - ???
  • 13 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Na pierwszy rzut oka wydaje się ez call.... ale czy taki ez jest faktycznie?
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      ja bym dal call bije cie tylko albo aż AK i AA, zalezy tez gdzie grasz bo jak party to sie nie zdziwie jak ktorys z kolesi wyciagnie AA
    • wojtaz
      wojtaz
      Brąz
      na forum od: 27.07.2007 Posty: 41
      musisz callnąć 31$ przy 70$ w puli - masz oddsy 1:2,5 więc musisz być pewny że w przypadków 30% wygrywasz.

koleś UTG reraisował bez pozycji więc trzeba jego ręce zawęzić do AA,AK(*2) i może damy chociaż z damami chyba by tak nie szarżował przy takim flopie??

CO typowałbym na AK(*2),JJ+,AQ(*8),KQ

Myśle że przy 2 przeciwnikach raczej powinieneś spasować (niezależnie na jakim pokerroomie by to nie było :] ). Wygląda na to że przynajmniej jeden z nich ma AA,AK a AQ ma jeszcze minimalną szanse trafić dame w turnie/riverze.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Zanczy się ja tego nie liczyłem, tylko intuicja oraz ready na graczach powiedziały mi "zrzucaj" :)
      Długo się zastanawiałem, ale jednak stwierdziłem, ze UTG jest za głupi na takiego steala a CO zbyt łatwo to callnął. Poza tym ten re-raise PF. Zrzuciłem.
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      i co good fold? :) ja bym tego nie zrzucil
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      W tym konkretnym przypadku miałem rację, UTG pokazał AK, a CO AQ. Turn i river nie przyniosły żadnych zmian w tym handzie. Ale masakra straszna, żeby taka kondensacja asów i króli była u trzech graczy w jednym handzie :) Aż mi się teorie spiskowe na język pchają :) Sick! - jednym słowem.

Pozdro
    • grochu
      grochu
      Brąz
      na forum od: 20.04.2007 Posty: 203
      Niestety to dosc czesty przypadek na PP :) AA vs KK norma.
      ale ostatnio jak patrzylem w PT to o dziwo na 1800 rak nie przegralem jeszcze z KK pamietam ze raz zrzucilem na flopie i okazalo sie ze koles mial AA :] good fold
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      AA vs KK zdarza sie wszedzie i to nie wina softu, to jest poprostu ten variance w pokerze :<
      ja na titanie mialem tak 2 razy w przeciagu 2 k rak, sick
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      Original od Mimz
      AA vs KK zdarza sie wszedzie i to nie wina softu, to jest poprostu ten variance w pokerze :<
      Ja powiem tak - na party znacznie częściej dostawałem pockety niż teraz na fulltilt i często je przegrywałem, ale tak ogólnie to w fulltilt też są magiczne rivery itd.
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      Original od Mimz

owszem wszedzie, tylko na party 2 razy czesciej :D widze ze wszyscy sie powoli na party wypinają:D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Ja powiem tak - na party znacznie częściej dostawałem pockety niż teraz na fulltilt i często je przegrywałem, ale tak ogólnie to w fulltilt też są magiczne rivery itd.
      That's POKER!!! :) Grałbyś tyle hand'ów na żywo, nie byłoby inaczej. :P Zresztą filmiki na youtube, to chyba potwierdzają. Takie sytuacje się po prostu zdarzają! To leży niestety w ludzkiej naturze, że pamiętamy tylko bad beat'y. :) Przykład: W aktualnej ankiecie, PartyPoker jest dotychczas na pierwszym miejscu, a napisał już ktoś o Party coś dobrego? No właśnie, wszyscy tylko narzekają... :P Pozdrawiam
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      Original od wlodi18
      owszem wszedzie, tylko na party 2 razy czesciej :D widze ze wszyscy sie powoli na party wypinają:D
      Ja się nie wypinam :P Gram teraz na fulltilt i wcale nie jest tak kolorowo :P Akcje takie jak na party to normalka, jak już mówiłem jest różnica w rozdawaniu pocket pair, ale tak ogólnie to mamy to samo :P I bardzo duży plus party to ilość graczy, zawsze jest z kim pograć, a na przykład na fulltilit już nie zawsze :P
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Ta dyskusja już całkiem zeszła na inny temat :) A co do kondensacji, to nie miałem na myśli historyjek typu pockek vs pocket i tym podobnych. Tylko że na 9 kart (3*HC + flop) było 4 asy i 4 króle :) - miazga.

Pozdro