Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Aq - Nl100 Bss

• WielkiSzu
      WielkiSzu
      Brąz
      na forum od: 08.10.2006 Posty: 132
      Titan No-Limit Hold'em, $0.50/$1.00 (Titan HH Converter by Kreatief)

SB ($18.00)
      BB ($198.40)
      MP2 ($185.40)
      MP3 ($241.15)
      CO ($144.90)
      Button ($105.50) (Hero)

Preflop: Hero is Button with A:club: , Q:spade:
      MP2 raises to 4.0, 2 folds, Hero calls $4.00, 1 folds, BB calls $3.00,

Flop: A:diamond: , J:diamond: , 6:club: ( $12.5 )
      BB checks, MP2 checks, Hero bets $10.00, BB calls $10.00, 1 folds,

Turn: Q:heart: ( $32.5 )
      BB checks, Hero bets $23.00, BB raises to 51.0,

HERO????

Co radzicie?
  • 8 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Jak dla mnie to easy push! Przegrywasz tylko z setem i KT. Push it!!! ;) Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Dlaczego nie było -re-raise PF? Masz pozycję, bardzo silną kartę, a oddałeś inicjatywę PF bez walki. To moim zdaniem narobiło Ci kłopotów później.

Co do turna. Bez readów push, bez dwóch zdań. Jak masz ready na gracza, to się możesz zastanawiać, co on tam może mieć, ale nie sądzę, żebyś to jakoś wywnioskował po standardowym podbiciu PF i zagraniu c/c na flopie. Więc push.

Pozdro
    • WielkiSzu
      WielkiSzu
      Brąz
      Dzięki, też wybrałem push, kolo miał KJo ale uratowała mnie damka na river.

Co do reraise pf to faktycznie może za pasywnie ale jakoś nie lubię robić reraise AQo nawet z pozycją (chyba że w kolorze to jak najbardziej).
    • WielkiSzu
      WielkiSzu
      Brąz
      Jeszcze jedna ręka z AQ

Titan No-Limit Hold'em, $0.50/$1.00 (Titan HH Converter by Kreatief)

BB ($132.30)
      MP3 ($111.58)
      CO ($172.61)
      Button ($100.00)
      SB ($145.85) (Hero)

Preflop: Hero is SB with Q:diamond: , A:diamond:
      1 folds, CO raises to 4.0, 1 folds, Hero raises to 12.0, BB calls $11.50, CO calls $8.50,

Flop: J:diamond: , K:club: , K:diamond: ( $37.5 )
      Hero checks, BB bets $10.00, 1 folds, Hero calls $10.00,

Turn: 4:spade: ( $57.5 )
      Hero checks, BB checks,

River: 4:diamond: ( $57.5 )
      Hero checks, BB checks,

Final Pot: $54.65

Results:
      Hero has Q:diamond: , A:diamond:
      BB has J:heart: , A:club:
      Outcome: Hero wins $54.65

Wyglądało na steal więc easy reraise, a tu nagle błyskawiczny call od BB (missclick?). Bardzo mnie to przeraziło. Czy agresywniejsza gra miałaby sens?
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      Nie zamieszczaj tu wyników :P
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      http://www.pokerstrategy.com/wbb_pl/thread.php?threadid=701 "5. Nie wklejaj nowych rozdań do starego wątku! Otwórz nowy wątek i tam wklej nowe rozdanie. W ten sposób, nasze forum będzie zawsze przejrzyste." I tak jak macromia już napisał, nie zamieszczaj wyników. ;) Co do hand' a, to moim zdaniem easy contibet na flopie! Nie pokazuj, że się tych KK przestraszyłeś tylko, że tego flopa trafiłeś! Masz do tego jeszcze nuts-fd, więc CB jest jak najbardziej dla value, do tego przy bardzo dużym fold equity. Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Hehe, strachliwy jesteś :)

Ja znam gości którzy na flopie przy royal draw str8 draw i flush draw własną nerkę by postawili :) I wcale nie są fishami :) CB flop. gdy koleś call c/c turn i BETOWAĆ river, bo ten jego check na turnie, to raczej na slowplay nie wyglądał :) W 90% przypadków, goście nie bluffują ani nie podbijają turna z drugą siłą na stole i na to warto zwrócić uwagę :)

Pozdro
    • WielkiSzu
      WielkiSzu
      Brąz
      Prawdopodobnie bym przywalił ale tak mnie tym szybkim call zdezorientował że się zawinęłem =)