Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 44 Sh Nl25

• Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      ***** Hand 684881065 *****
      0.12/0.25 Texas Hold'em (No Limit) - 2007-07-14 17:42:51
      TH Mini 61 (Real/Cash Game)
      Seat 1: Fizol_offf (34.19)
      Seat 2: tylerssc (69.14)
      Seat 3: UKPIpud025 (7.46)
      Seat 4: Finnsi (24.78)
      Seat 5: __kino (47.93)
      Fizol_offf post SB 0.12
      tylerssc post BB 0.25

'holecards'
      Fizol_offf 4 :diamond: 4 :spade:
      UKPIpud025 Fold
      Finnsi Fold
      __kino Raise to 1.00
      Fizol_offf Call 1.00
      tylerssc Fold

Flop (Pot : $2.25)
      3 :club: 8 :diamond: 2 :spade:
      Fizol_offf Check
      __kino Bet 1.50
      Fizol_offf Raise to 4.00
      __kino Call 4.00

Turn (Pot : $10.25)

3 :club: 8 :diamond: 2 :spade: 6 :club:

Fizol_offf Bet 5.00
      __kino Fold
  • 7 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Ale się zaraz rzucą :) Ale ja się wytłumaczę :)

Tricky play
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      ciekawe zagranie, sadząc po becie na pf i flopie koleś ma overcards wiec reraise wskazane w celu sprawdzenia mocy jego kart tylko dlaczego do 4$? ja bym dał 3x, w kazdym razie dziwi mnie jego call w twoj reraise (reraise dobrze pisze czy raise powinno byc?) na flopie. a bet na turnie dlaczego tylko 1/2 puli?

co to za pokerroom? ja teraz sie zastanawiam jak wklejac rozdania z CDpoker i szukam jakiegos konwertera, sprawdze te ze strony
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Tam nie ma river :) Jest tylko turn.
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      no fakt w kazdym razie pytanie jest aktualne:P
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      No dobra, większej dyskusji tu widzę nie będzie, więc wytłumaczę tego handa.

Po pierwsze z kino znamy się jak dwa łyse konie i była to typowa rozgrywka na reada i na to, jak on może readować mnie.
      Wiem, że gra raczej TAG. Takie podbicie PF oznaczało u niego wysokiego-średniego sc lub connectora max średniego pocketa.

c/r na flopie miał na celu dwie rzeczy po pierwsze zobaczenie jaki będzie jego cont-bet (mogę wtedy mniej więcej wywnioskować siłę ręki) oraz bluffowanie seta oczywiście, jednak nie mogłem za bardzo przywalić, bo kino mógłby to odczytać jako próbę steala i dostałbym OLĘ, którą musiałbym zrzucić. Moim zamiarem było przejęcie inicjatywy, miałem po temu powody, ponieważ przy tak chwastowym flopie jego KQ czy QJ, na które czytałem jego raise PF i cont-bet, moje 4 4 było mega super kartą. Jednak jego call mnie zmartwił i wiedziałem, że raczej siedzi tam pocket :) Nie miałem wyjścia, trzeba było zagrać tricky i bet w stylu 1/2 pota na turnie miał na celu powiedzenie mu, kino call :) Proszę cię call :) Dałem Ci oddsy :) .
      Czyli jako value bet na zbudowanie dużego pota do river.
      I zgodnie z moimi intencjami tak to odczytał i po dłuższym zastanowieniu foldnął.

Pozdro
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Aha i oczywiście nie polecam tego typu zagrań przeciwko graczom, których się nie zna, czy przy stoliku, do którego sie dopiero co usiadło. Dałem handa tylko jako ciekawostkę przyrodniczą :)

Pozdro
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 380
      nh sir :)