[NL2-NL16] 1010 Nl10 Fr Bss

• wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is UTG with T:spade: , T:club:
      Hero calls $0.10, 5 folds, CO calls $0.10, BU folds, SB raises to $0.70, BB calls $0.60, Hero calls $0.60, CO folds.

Flop: ($2.20) 6:spade: , 4:club: , 3:club: (3 players)
      SB bets $0.90, BB folds, Hero raises to $2.70, SB calls $1.80.

Turn: ($7.60) J:club: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

bet na turnie? przestraszyłem sie flush drawa

River: ($7.60) 6:heart: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Final Pot: $7.60
  • 8 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Flop -> tutaj powinieneś trochę więcej podbić -> 3.5$ Nie chcesz A, K, Q, J oraz na turnie, więc musisz bronić swojej ręki. Turn-> J i do tego jeszcze ! :D check behind to właściwe zagrania. :) River-> Jak podbijesz, to nie sprawdzi Cię żadna gorsza ręka, tylko lepsza. Check jest ok! Pozdrawiam :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      przeciez z pocketami JJ< gra sie tylko na seta wiec fold flop
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      Original od Mimz
      przeciez z pocketami JJ< gra sie tylko na seta wiec fold flop

słuszna uwaga, jednak tyczy sie ona chyba tylko party poker, bo w innym roomie można przypuszczac ze nikt wyzszej pary nie ma a w party to normalka ze kto bije twoją over pair jeszcze wyższą, mam racje ?
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Na takim boardzie i przy takiej mini bet byłoby to trochę za weak Mimz. Nie gramy tutaj pot size raise na flopie, bo nie chcemy być pot commited jak SB wejdzie all-in - wtedy oczywiście foldujemy. Call to też niewłaściwe zagranie, bo tak jak już napisałem, nie chcemy overcards i na trunie. Fold na takim flopie i przy takiej bet, to moim zdaniem niewłaściwe*** zagranie = -EV. ***Jeśli nie jesteśmy jednak pewni jak zagrać takie rozdanie, to masz oczywiście rację. Fold jest wtedy lepszym rozwiązaniem niż niewłaściwy raise lub call. Pozdrawiam :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      słuszna uwaga, jednak tyczy sie ona chyba tylko party poker, bo w innym roomie można przypuszczac ze nikt wyzszej pary nie ma a w party to normalka ze kto bije twoją over pair jeszcze wyższą, mam racje ?
      Nie masz :) Pozdrawiam
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      Original od simoo
      Nie masz :)

Pozdrawiam
      no dobra, ale jestem wyczulony na party poker bo dzis moje ostatnie grosze i all in na pf (około 20$) z QQ rozjebało AA na rece, naprawde nie widzicie tego ze takie partie tam są na porzadku dziennym? byc moze simoo grając na wyższych limitach do takich sytuacji nie dochodzi, moze weźcie napiszcie jakie jest wasze zdanie, nie chodzi o dyskusje na temat softu pp bo to juz było ale co wy na temat tego sadzicie, bo ja naprawde grając w innym pokerroomie takich szopek nie widze, nie powiem ze takie partie sie nie zdazają bo owszem są ale to niewielki odsetek tego co w party, owszem możecie napisać, że można to wykorzystać skoro wiem że mając KK ktos ma AA albo spasować, no ale jak tu spasować KK na pf skoro to jedna z lepszych made hand
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      wlodi gdzie grasz?
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      Original od Mimz
      wlodi gdzie grasz?

dotychczas party poker i CDpoker od dzis przez jakis czas CDpoker, bo na party straciłem wszystko,