Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Aq Nl10 Fr Bss

• wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is MP2 with A:spade: , Q:diamond:
      UTG folds, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 4 folds, BB calls $0.40, UTG+1 folds.

Flop: ($1.15) Q:heart: , 7:club: , 8:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1, BB raises to $2.00, Hero calls $1.00.

Turn: ($5.15) 8:club: (2 players)
      BB bets $1, Hero calls $1.00.

reraise?

River: ($7.15) 5:spade: (2 players)
      BB bets $11.66 (All-In), Hero folds.

Final Pot: $18.81
  • 7 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Ciekawe rozdanie!!! Mogę tylko powiedzieć, że też bym tak zagrał! :) Mam dla Ciebie zadanie: Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego zagrałeś tak, a nie inaczej? Pozdrawiam :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Pamiętaj proszę następnym razem o stackach. Trudno ocenić rękę No Limit bez stacków. Pozdrawiam
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      pf - AQ raise z godnie z tabelką 4BB +1B
      f - top pair to dobra reka i jest pare outs dlatego raise okolo 3/4 pot, jego reraise hmm mysle, ze przy takim flopie moglem betować 3x jego pobicie, jesli pojdzie all in to wtedy pas, no ale dałem call
      t - dziwny jego bet, troche mały w kazdym razie call bo mogł raisować flop z setem, 8 daje mu fula
      r - fold bo chyba top pair troche za słaba nba sprawdzenei tego all in

a jak ustawic by grabem poakzywał stacki? bo ja z niego kopiuje
    • simoo
      simoo
      Brąz
      pf - AQ raise z godnie z tabelką 4BB +1B
      f - top pair to dobra reka i jest pare outs dlatego raise okolo 3/4 pot, jego reraise hmm mysle, ze przy takim flopie moglem betować 3x jego pobicie, jesli pojdzie all in to wtedy pas, no ale dałem call
      ja bym tego nie 3-betował. Call to moim zdanie najlepsze zagranie. Z top pair nie chcesz budować dużej puli - musisz zawsze o tym pamiętać!
      t - dziwny jego bet, troche mały w kazdym razie call bo mogł raisować flop z setem, 8 daje mu fula
      A no bardzo dziwny i do tego jeszcze strasznie śmierdzi! Tutaj również nie chcesz żeby doszło do all-ina, bo jak podbijesz, a on zagra push, to będziesz najprawdopodobniej pott commited i będziesz musił sprawdzić. Tutaj również nie chcesz budować z top pair dużej puli. :)
      r - fold bo chyba top pair troche za słaba nba sprawdzenei tego all in
      Tutaj to jasna sprawa. Nie chciałeś wejść na flopie i turnie all-in, więc dlaczego miałbyś to zrobić na river??? :)
      a jak ustawic by grabem poakzywał stacki? bo ja z niego kopiuje
      Kliknij na samym dole z prawej strony na "Stacks" :) Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Niestety nie zgodzę się z panami,

AQ na tym boardzie jest totalnym monsterem i nie wolno sobie pozwolić na checkowanie takich mini raisów. Zdecydowany re-raise na flopie który jest drawowaty na maksa. W takich przypadkach trzeba dążyć do włożenia całego stacka do pota i nie ma o czym gadać. Pomyśl, ile rąk Cię bije na tym boardzie?

77 88 87 Q7 Q8 - W QQ KK i AA nie wierzę, bo pewnie dostałbyś re-raise PF. To nie jest wielki zakres i tak naprawdę poza wątpliwym moim zdaniem setem (wątpliwym dlatego, że koleś raczej broniłby bardziej seta na takim multiway flop niż miniraisował) bije Cię przypadkowe Q7 Q8 i 87 i masz również szanse dozbierania do drugiej pary. A na turnie nie chciałbyś zobaczyć naprawdę OGROMNEJ ILOŚCI KART. Więc jak koleś drawuje zrzucasz go, gdy ma KQ przykładowo, albo QJ budujesz pota, gdy ma 87, Q7, Q8 to oddajesz mu pota, ALE masz i tak szanse na złapanie drugiej pary i to też trzeba liczyć.

Odradzam oddawanie inicjatywy z tptk na flopie który jest niebezpieczny.

Pozdro
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      hm w sumie naprawde ciekawa ręka, ja myśle, że ten reraise 3x na flopie pozwolił by dokładnie ocenić jego ręke bo gdyby dał all in to mysle, że z KQ i QJ by tego nie zrobił czyli zostałby set albo overpair, bo z Q7 i Q8 nie sadze by sprawdzał mój bet na pf

A no bardzo dziwny i do tego jeszcze strasznie śmierdzi! Tutaj również nie chcesz żeby doszło do all-ina, bo jak podbijesz, a on zagra push, to będziesz najprawdopodobniej pott commited i będziesz musił sprawdzić. Tutaj również nie chcesz budować z top pair dużej puli.
      ale moge byc wtedy pot commited jak napisał simoo i wtedy bede zmuszony do włozenia całego stacka
    • Bilson
      Bilson
      Złoto
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 365
      Na flopie chyba dalbym reraise. To powiedzialoby ci duzo wiecej o jego rece.

Moze by zrzucil :) (niektórzy gracze podejrzewajac cbet bluff walą włąsnie takie raisy jak on)

Jeśli nie - na 90% ma 2 pary albo seta.

malutki "please raise me" bet na turnie to potwierdza ( mial 77 albo 78, juz ma fulla)

Więc w takim wypadku chyba zrzucilbym na turnie.