Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kk Nl10 Fr Bss

• Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP1:
      $11.94
      MP2:
      $4.19
      MP3:
      $7.57
      CO:
      $6.45
      BB:
      $9.27
      UTG+1:
      $9.95
      Hero:
      $9.85
      UTG+2:
      $2.68
      SB:
      $13.20

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is BU with K:spade: , K:diamond:
      UTG+1 calls $0.10, UTG+2 folds, MP1 raises to $0.50, 3 folds, Hero raises to $1.50, SB folds, BB calls $1.40, 2 folds.

Flop: ($3.65) T:club: , 5:heart: , 6:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $3, BB calls $3.00.

Turn: ($9.65) T:spade: (2 players)
      BB checks, Hero ???

jak gracie turn i dlaczego?
  • 11 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Coś o graczu? Z czym sprawdza re-raise bez pozycji, bo to chyba ważne :)

Bo jak tak patrzę, to raczej bym go na pocketa readował, ale po tym call na flopie to mi już przeszło to uczucie, chyba, że koleś jest calling station albo gra slow seta na przykład, co nie jest chyba zbyt mądre na tym boardzie.
      Jego call może oznaczać też fl draw. Nie wiem, czy on twojego beta nie odczytał jako cont bet z AK AQ i dlatego dał call z niskim nawet pocketem. Wątpię czy ma T, bo kurcze chyba nie właził w takiego raise z AT czy JT, ale tu się wszystko może zdarzyć :) Więc raczej AK AQ z flush draw QQ lub JJ nie przychodzi mi do łba raczej no może jeszcze niska pocket pair albo ten nieszczęsny set.

Jak nie znam gracza, gram raczej check i czekam na jego reakcję na river. Przede wszystkim, że chcę, zobaczyć jego rękę i nie chcę przy takim boardzie pakować się w duże kłopoty. Ale z drugiej strony każdy z was wpakował już do pota połowę stacka więc nikt tu raczej nie zdoła zrzucić nikogo z ręki bo nie ma czym :) A OLA któregoś z was na river może oznaczać wszystko w tym wypadku

Pozdro
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      I btw, masz kolejny przykład na to jak turn potrafi zrypać sytuację z high pocketem :) dlatego będę zawsze zwolennikiem tego, aby z pocketami kończyć sprawę na flopie najdalej na turnie :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Myślę, że Fizoloff już wszystko napisał. :) Tutaj musisz sam zadecydować (w zależności od przeciwnika), czy chcesz bronić swojej ręki (przed FD i SD) lub czy starać się dojść jak najtaniej do showdownu (co nie będzie łatwą sprawą). Pozdrawiam :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      stawialem go na wysokiego pocketa, brak rereisa na pf swiadczyl o tym ze na pewno nie AA, czyli QQ lub JJ wiec betowalem dalej na turnie :)
      btw nikt nie reisuje pf z malymi pocket pair, jakos nigdy z tym sie nie spotkalem :o
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Ja raisuję pockety (co prawda na stołach SH) praktycznie z każdej pozycji. :D Pozdrawiam
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      I ja też już raisuje :D ale na razie nie mogę grać na SH :(

Pozdrawiam
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      flogum raisujesz pockety 22-55 z utg na fr? :D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Mam nadzieję, że nie raisuje. :D Pozdrawiam
    • Bilson
      Bilson
      Złoto
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 365
      Rozumiem że po turnie obawiasz się czy klient ma Tx
      Jeśli wiesz, że nie masz do czynienia z jeleniem, który moze wejsc w rozdanie z AT bez pozycji po 15BB raise to push. Poza tym jesli by trafil faktycznie TPTK na flopie to myslacy gracz dalby reraise Twojego beta by przekonac sie co tam masz :)
      A więc wg mnie kolo raczej ma QQ,JJ, moze nieszczesne AA, więc cisnij go na turnie. Jak nie zrzuci to ostroznie na river.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Prosto z mostu i na temat :)

Bilson :)
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Original od Mimz
      flogum raisujesz pockety 22-55 z utg na fr? :D
      Chodziło mi o SH. Myślałem, że wynika z kontekstu :D A nie mogę grać na razie na SH bo mam za mały br a na Party nie ma SH na niskich limitach.

Pozdrawiam