Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kk Nl10 Bss

• Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      Jak gracie taka reke?

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      MP2:
      $8,69
      Hero:
      $10,40

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.7 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is MP3 with K:diamond: , K:club:
      3 folds, MP2 calls $0,10, Hero raises to $0,50, 4 folds, MP2 calls $0,40.

Flop: ($1,15) 9:spade: , 7:spade: , 3:spade: (2 players)
      MP2 bets $0,10, Hero raises to $1,00, MP2 calls $0,90.

Turn: ($3,15) 8:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $2, MP2 calls $2,00.
  • 6 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      check behind na turnie, nie ma sensu pakowac wiecej zetonow, bo jak podbije mocno na river to zazwyczaj musisz spasowac, a jak sprawdzisz to prawie tracisz caly stack ze srednia karta
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      jego podbicie na flopie ch***e, czyli raczej nic nie trafił, na twoim miejscu na flopie dałbym podbicie wielkosci puli, turn podbicie 3/4 puli
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Hehehe,

Ciekawa sprawa, na flopie. Jednak jest to HU, który rządzi się swoimi prawami, na HU więcej zależy od readu przeciwnika, niż od kart jakie trzymasz w ręce. Po pierwsze, TRAGICZNY jest ten minibet na flopie, którym pokazałeś, że przeraziłeś się tych pików jak Judi Foster włamywaczy w Panic Room :) Pokazałeś maksymalną słabość z monster handem i stąd ten raise, którym Cię uraczył - Jakbym zobaczył taki becik na tym flopie po wcześniejszym leadzie PF to raisnął bym Cię 3$ bez jednego pika, żeby Cię głowa zabolała :) . Gdybyś grał FR czy nawet SH i miał w pocie 2-4 graczy mógłbyś się obawiać pików. Jednak w tym przypadku, grasz HU z jednym tylko przeciwnikiem i mało prawdopodobne, żeby miał suited spades i flopnął flusha. Po jego call na turnie wygląda to bardziej na fl draw albo top pair. W przypadku tak złego flopa dla twoich CowBoys musisz stosować zasadę BiS (Bierz i Spadaj) już na flopie. To nie jest tak, że ty z Monster Handem masz się zastanawiać, "jak wygrać handa", ale masz myśleć, "jak włożyć całego stacka do pota" :) .

Reasumując, potęży bet na flopie, żeby mu się odechciało :) Gdy betujesz, rób to, jak mężczyzna, a nie jak były minister edukacji. Nie stosuj minibetów w takich przypadkach, bo pokazujesz SŁABOŚĆ, którą gracz mający nieco więcej pomyślunku zaraz wykorzysta.

Pozdro
    • zax
      zax
      Brąz
      na forum od: 05.05.2007 Posty: 24
      ale chbya cos ci sie pomylilo ^^ bo to przeciwnik zagral mini beta 0.10$ a on (czyli osoba co wklejila rozdanie) raisnol do 1$ ^^
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      Fizoloff
      hero=osoba ktora dodaje reke :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Przepraszam popatrzyłem przez chwilkę i faktycznie zrypałem :) Mój błąd. no w takim wypadku to koleżka dał ciała i należy się mu wielki raise :) Sorry.

Co do HERO to wiem, kto to jest HERO :) Nie musisz mnie uświadamiać :) Posługuję się tym, ponieważ jest krócej i wygodniej :)

Pozdro