[NL2-NL16] set na flopie ale...

• Cfany
      Cfany
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 33
      Hmm nie bardzo wiedzialem jak rozegrac taka oto reke:
      Stol 0.12/0.25 10 osob.
      mam na rece 33, limuje tylko z mp, w rozdaniu 5 osob
      flop: Jh, 3h, 7h
      trafilem seta ale jakis gosc z ep zagral za ok cala pule i nie wiedzialem co robic. Zastanawialem sie czy juz trafil flusha i jestem z tylu czy np ma 2 pary i chce bronic reke, ale przy tej ilosci osob sklanialbym sie ku pierwszej teorii. Z drugiej strony gdyby trafil tego flusha np z A lub K na rece to mysle ze nie gralby tak ostro, wiec raczej obstawiam ze ma flusha ale ze slabymi kartami. Mam 7 outsow do poprawy ukladu na full house lub nawet karete na flopie i 10 na turnie jezeli nic nie trafie. Jak to rozegrac?
  • 6 odpowiedzi
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Nie ten dział :)

Nie będę tu nic pisał bo nie znam ani pozycji ani stacków i twojego i przeciwnika i tego czy inni pasowali czy zostali w grze. Tyle co mogę zrobić to dać ci ten link :)

podobna ręka

Pozdrawiam
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      http://www.pokerstrategy.org.uk/wbb_pl/thread.php?threadid=701 Pozdrawiam :)
    • Cfany
      Cfany
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 33
      A czy ktorys z tych programow obsluguje ParadisePoker? bo akurat tam gralem
      Sorry za ten temat, nie zauwazylem ze jest do tego inny watek. Jesli admin moze to niech go przeniesie do NL- analizy rozdan.
    • macromia
      macromia
      Brąz
      na forum od: 04.02.2007 Posty: 1 619
      Ten konwerter ze stronki www obsługuje wiekszość roomów, także na nim spróbuj :D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Tak jak macromia już napisał - spróbuj konwerterem http://www. Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Bez stacków, pozycji, ilości graczy i podstawowych danych ciężko się wypowiedzieć, jednak policz sobie jedną rzecz. W tym momencie bije Cię flush, ty musisz dozbierać do fulla lub karety. Na flopie masz 7 outów (3 (J) + 3 (7) + 1(3) na turnie dochochodzą kolejne 3. Razem na turnie masz 10 outów. I teraz jeżeli jest jeden koleś drawujący do fl (czyli ma na ręce jednego kiera) on ma tych outów na flopie 9 i na turn 9 (gdy nie trafi), w takim przypadku lepiej fold niż spierać się z jednym tylko graczem, bo statystyka nieubłaganie jest przeciw tobie. Gdy natomist widzisz dwóch drawujących sytuacja zmienia się już diametralnie :) bo każdy z nich ma tylko 8 outów na flop i 8 outów na turn, więc wtedy musisz grać i robić to raczej agresywanie :)

Co do konkretnego zagrania na flopie, to gdy gracze nie są shortami i masz pozycję, robisz bet w pota lub nawet nieco ponad pota. Po reakcji widzisz już raczej kto draw, kto kombinuje, a kto może mieć fl :)

Pozdro