Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kk

• simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Przed chwilą miałem ciekawe rozdanie. Co o tym myślicie?

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)    
      Position:
      Stack
      Hero:
      $394
      BB:
      $541.80

No-Limit Hold'em 400(6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is BU with K:diamond: , K:heart:
      3 folds, Hero raises to $14.00, SB folds, BB calls $10.00.

Flop: ($30.00) J:diamond: , J:spade: , A:club: (2 players)
      BB bets $20, Hero calls $20.00.

Turn: ($70.00) T:heart: (2 players)
      BB bets $40, Hero folds.

Final Pot: $110.00
  • 10 odpowiedzi
    • ubooter
      ubooter
      Brąz
      na forum od: 08.05.2007 Posty: 430
      Moim zdaniem dobry fold. Bardzo dużo rąk nas tutaj bije, a BB mógł wejść do gry z wszystkim. Bardzo mocno sparowany board. Każdy J, każdy As nas tutaj biję. Nie ma sensu wypłacać się do river by mieć nadzieję, że nam coś tam dojdzie. Chociaż af 16, to chyba bardzo dużo? Więc mógł blefować..., bo board się do tego nadaje.
    • eloSky
      eloSky
      Brąz
      na forum od: 17.04.2007 Posty: 39
      Original od ubooter
      Moim zdaniem dobry fold. Bardzo dużo rąk nas tutaj bije, a BB mógł wejść do gry z wszystkim. Bardzo mocno sparowany board. Każdy J, każdy As nas tutaj biję. Nie ma sensu wypłacać się do river by mieć nadzieję, że nam coś tam dojdzie. Chociaż af 16, to chyba bardzo dużo? Więc mógł blefować..., bo board się do tego nadaje.
      zwroc uwage na to ze te staty sa na podstawie 100 rak :)
      i af 16 chyba nikt nie ma na np 30k rozdaniach :D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Zastanawiałem się nad foldem na flopie. Prawdopodobieństwo, że BB podbije na turnie, po tym jak podbił na flopie, było chyba trochę za duże i powinienem spasować już na flopie. Muszę przyznać, że jego af mnie trochę zmyliło ;)
    • zax
      zax
      Brąz
      na forum od: 05.05.2007 Posty: 24
      imo powiniens spasowc na flopie bo generalnie T wsumie nic nie wnosiło do rozdania i i tak byłes zmuszony foldowac.
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Original od zax
      imo powiniens spasowc na flopie bo generalnie T wsumie nic nie wnosiło do rozdania i i tak byłes zmuszony foldowac.
      Ale na flopie on jeszcze nie wiedział, że turn to będzie T ;)

Pozdrawiam :)
    • zax
      zax
      Brąz
      na forum od: 05.05.2007 Posty: 24
      Chodzi mi o to ze ja bym nie zapłacił 20$ dla dwóch oddsów bo tylko K go ratowało. nie chodzi mi tutaj o te konkretne T na turnie tylko o to ze co kolwiek innego by weszlo to zrobilby to samo. chyba
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Spoko :) Tylko zdanie było tak trzoszkę śmiesznie sformułowane ;)

Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Ciężka sprawa, ale czemu miał służyć ten cold call na flopie? Nie wiem, jak go zreadowałeś po tym becie w 2/3 pota. Ale tam raczej była opcja raise/fold ten call niczego nie wniósł poza podniesieniem wielkości pota.

Nie wiem, może ja jestem w takich wypadkach zbyt agresywany, ale raczej opowiadałbym się za raisem i analizą czasu reakcji przeciwnika oraz samą reakcją, gdybym dostał re-raise ez fold, gdyby call, to czekanie "co przyniesie turn" :) Tutaj to już totalnie ez fold. Raise na flopie miałby szanse zrzucić kolesia w przypadku str8 draw, bo nie może mieć tu OESD, więc tylko gutshot i po raise nie opłacałoby się mu dobierać, albo również pocker TT czy QQ i wtenczas pewnie też zrzuciłby. Ogólnie ciężka ręka, ale call na flopie to chyba najgorsza opcja :) .

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      @fizoloff -> ciekawa ocena, ale myślę, że nie masz racji. ;) Raise na flopie kosztowałby mnie ok. 90$, bo inny raise niż pot size, nie miałby sensu. Jak zostanę sprawdzony, to przegrałem, bo tutaj nie sprawdza mnie słabsza ręka i wygrywam tylko z blefem. Call na flopie kosztuje tylko 20$, a jak BB na turnie znowu podbije, to mogę spokojnie spasować. Jeżeli tylko blefował na flopie lub ma coś w stylu TT, QQ, (w co wątpię, bo na tym limicie się z takimi kartami raisuje na pf ) to istnieje możliwość, że zagra tylko check na turnie, a my możemy spokojnie podbić. Jak nie spasuje, tylko sprawdzi i zagra check na river, to gramy check behind. Nie mówię, że call to w tym przypadku najlepsza gra, bo następnym razem zagrałbym po prostu fold. :) Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Widzisz, mi ten jego bet jakoś dziwnie śmierdzi :) A że ciekawski jestem z natury, to zawsze wolę odkryć, co się pod tym kryje, stąd moja sugestia re-raise. Ale tylko i wyłącznie jakby były jakieś ready na gracza, bo bez tego ciężko raczej jego zakres wykryć, ale jak tak patrzę na jego staty, to chyba jednak bym się skłaniał ku foldowi :)

re-raise, to tylko sugestia :)

Pozdro