Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] J9o sss Nl 25

• Kegeyn
      Kegeyn
      Brąz
      na forum od: 27.03.2008 Posty: 12
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

MP2 ($12.05)
      CO ($21.52)
      Hero ($9.65)
      SB ($46.02)
      BB ($40.78)
      UTG ($25.03)
      UTG+1 ($9.97)
      MP1 ($21.85)

Preflop: Hero is Button with 9, J.
      3 folds, MP2 raises to $0.75, CO calls $0.75, Hero calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold, SB checks, MP2 bets $1.75, CO folds, Hero raises to $2.75, SB folds, MP2 calls $1.

Flop: ($6.75) 4, 6, J (2 players)

Turn: ($6.75) 4 (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0.25, MP2 calls $0.25.

River: ($7.25) 8 (2 players)

Final Pot: $7.25

Results in white below:
      MP2 has Qc Kc (one pair, fours).
      Hero has 9c Js (two pair, jacks and fours).
      Outcome: Hero wins $7.25.

Jestem nowy więc każdy wytknięty błąd będzie cenny :) Aha no i oczywiście na river bałem się już podbijać, nie wiem, presja puli chyba...
  • 6 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Co za błędy tu wytykać skoro nie powinno Cie być w tym rozdaniu.
      Z taką kartą taki agresywny pre-flop to zagranie trochę "amatorskie", skoro trafiłeś na flopie top-pair to trzeba było podbijać, ten donk-bet na turnie to nie wiadomo co, bo kolesia nie zrzucasz, ręki swojej nie bronisz, puli nie budujesz (no troszkę) a na river skoro widzisz że gość gra maksymalnie pasywnie trzeba było podbić coś. Pewnie wygrałeś to rozdanie, ale dalej tak grając dużo nie zarobisz, a pewnie wiele stracisz.
    • forfree83
      forfree83
      Brąz
      na forum od: 07.03.2008 Posty: 535
      jeśli rzeczywiście chcesz grać sss to
      1. stack zdecydowanie za duży. powinno być między $3.75, a $6.25 (na tym limicie)
      2. zła ręka startowa. grając sss w sensie stricte grasz tylko 77+, AJ+, KQ.
      3. jak na flopie masz trash hand, a przeciwnik betuje, to zrzucasz

ogólnie to rozdanie w ogóle nie przypomina gry strategią short stack
    • thened
      thened
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 603
      Kegeyn - powinienes chyba zaczac grac od 0,05/0,1 czyli NL10 a nie od razu sie rzucac na NL25...

Nie chce sie wymadrzac, ale z SSS to rozdanie za wiele wspolnego nie mialo... Zreszta przedmowcy juz napisali swoje :P
    • Kegeyn
      Kegeyn
      Brąz
      na forum od: 27.03.2008 Posty: 12
      Nie no wiem na jakich limitach powinienem grać oczywiście. To jest mój 5 dzień trenowania na stołach NL10 ale raz się spróbowałem z czymś większym. Chciałem zobaczyć jak bardzo fartowne to rozdanie było. Widzę że jednak bardzo ;p Ale jak patrzyłem na stan konta granie fixed limitów i podręcznikowego NL wg shortstack s. powodowało powolny, ale jednak spadek wartości konta. Ale nieważne. Taki "cold shower" dobrze robi na ego człowieka który wygrał raz dużą pulę i myśli że już jest dobry :P . Podsumowując dzięki za rady i na przyszłość będę wrzucał bardziej normalne rozdania :)
    • lucXsus
      lucXsus
      Brąz
      na forum od: 27.12.2007 Posty: 478
      oprocz ponownej lektury na temat sss przyda Ci sie poczytanie o zarzadzaniu kapitalem http://www.pokerstrategy.com/pl/strategy/no-limit/219/
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Kegeyn spokojnie zacznij od nl10 i przeczytaj jeszcze raz artykuly!!Smialo wrzucaj rece na forum nie zrazaj sie!!