Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 77 Nl10 Sss

• BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP2:
      $6.47
      CO:
      $9.48
      SB:
      $3.50
      UTG:
      $17.28
      Hero:
      $1.96
      MP3:
      $9.49
      UTG+1:
      $4.24
      BB:
      $2
      BU:
      $1.70
      UTG+2:
      $2.67

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with 7:heart: , 7:spade:
      3 folds, Hero raises to $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Flop: ($0.90) A:club: , 4:club: , Q:heart: (2 players)
      SB bets $0.10, Hero raises to $0.60, SB calls $0.50.

Turn: ($2.10) K:club: (2 players)
      SB bets $0.30, Hero folds.

Final Pot: $2.40

Kolejna gra, w której nie powinno mnie być i właściwie przeważyła o tym, że znowu jestem na minusie :/ PF 77 z MP to fold, F to oczywiście z miejsca fold wobec minraise... To chyba najgorzej zagrane rozdanie w całej mojej karierze online ;(
  • 6 odpowiedzi
    • thened
      thened
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 603
      Tutaj to nie ma co pisac - sam sobie odpisales. A odnosnie tego folda, korzystajac z okazji - pytanie:

Czy majac 77-88-KQs-AJs mozna zaryzykowac raise z pozycji MP3? SHC jasno pisze, ze gramy to tylko z late. Jesli mozna zaryzykowac, to ewentualnie w jakiej sytuacji i czy wielkosc podbicia narmalna, czy np 3BB ?
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      sam sobie odpowiedziałeś ale podsumuję.
      1)Nie powinno Cie być w tym rozdaniu - 77 graby z late i blindów.
      2) Jeśli już zagrałeś to nie rozumiem Twojego zachowania na flopie. C-bet wykonujemy tylko w przypadku gdy idziemy pierwsi lub nasz przeciwnik czeka a Ty tutaj mając trash hand i wiedząc że przeciwnik podbija reraisujesz go...

BoQ zwracaj uwagę na takie rzeczy, ponieważ w SSS diabeł tkwi w szczegółach - tutaj trzeba małymi kroczkami budować swój bankroll i starać się aby każde rozdanie zostało rozegrane optymalnie aby móc zarobić. Rozumiem, że nad trudniejszymi zagraniami trzeba się zastanowić, ale takich dość prostych błędów musimy unikać gdyż to właśnie one sprawią, że będziesz na minusie.
      Zastanów się jaki byłby wynik Twoich sesji gdybyś nie wchodził do gry wtedy kiedy nie powinieneś ? Wydrukuj sobie SHC i patrz na nią podczas gry (pomaga)
    • BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      Najgorsze właśnie jest to, że wiedziałem, że robię źle, a mimo to tak zrobiłem :(
      SHC oczywiście już dawno mam wydrukowane, ostatnio nawet tą lepszą wersję, którą mi Krasu wkleił :)

SSS
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      Masz wszystko podane jak na tacy ale z tego nie korzystasz. Zaufaj Twórcą strategii, że przynosi ona zyski tylko trzeba się jej trzymać :)

Pozdrawiam i życze sukcesów w grze
    • thened
      thened
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 603
      Mooris a moglbys odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie:

Czy majac 77-88-KQs-AJs mozna zaryzykowac raise z pozycji MP3? SHC jasno pisze, ze gramy to tylko z late. Jesli mozna zaryzykowac, to ewentualnie w jakiej sytuacji i czy wielkosc podbicia narmalna, czy np 3BB ?
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      Na tym limicie nie jest to zalecane - najlepiej trzymać się SHC
      Jeśli chodzi o wyższe limity to musimy juz uwzglednic takie statystyki jak WTS czy PFR.

Jeśli chodzi o raisowanie tych kart z pozycji z których nie powinniśmy tego robić zalecałbym ostrożność. Im więcej zawodników jeszcze przed nami tym większą tracimy kontrolę nad rozdaniem - bo nie wiemy co oni zrobią, więc jeśli już musimy/chcemy to robić lepiej podeprzeć się statystykami

Tak jak piszesz mając 77-88-KQs-AJs można czasami pokusić się również o limp jeśli na late i blindach są gracze z niskim PFR, ale tak jak mówie na tych limitach lepiej zbyt dużo nie kombinować.