Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AKo NL10 SSS

• naornik
      naornik
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 23
      No Limit Holdem Ring game
      Blinds: $0.05/$0.10
      8 players
      Converter

Stack sizes:
      UTG: $8.70
      UTG+1: $2.60
      MP1: $9.65
      MP2: $12.65
      CO: $8.15
      Button: $10.70
      SB: $5.45
      Hero: $2

Pre-flop: (8 players) Hero is BB with K A
      UTG calls, UTG+1 folds, MP1 raises to $0.3, 3 folds, SB calls, Hero raises to $0.5, UTG folds, MP1 calls, SB calls.

Flop: 5 6 J ($1.6, 3 players)
      SB checks, Hero is all-in $1.5, MP1 calls, SB folds.

Turn: 8 ($4.6, 1 player + 1 all-in - Main pot: $4.6)

River: Q ($4.6, 1 player + 1 all-in - Main pot: $4.6)

Results:
      Final pot: $4.6

EDIT:
      Zabawa z converterem cos mi nie idzie. MP1 mial T T

Wiem ze moim bledem jest re-raise, powinienem na pre flopie wejsc All-in jak dobrze licze. Popelnilem ten blad hmm troche przez panike. Potem jak sie juz zorientowalem to chcialem jakby naprawic ten blad i dalem all-in na flopie, widzac jednoczesnie ze to trash hand (do flusha i strita brakuje mi 2 kart). Pozniej widac ze mialem duzo szczescia.
      Pytania sa takie:
      Czy jak sadze w takim zagraniu na pf na flopie powinnien byc fold?
      Czy sa jeszcze inne bledy?

Prosze o kazda krytyke, dopiero sie ucze i zaczynam.
      Pozdrawiam
  • 6 odpowiedzi
    • Gomez224
      Gomez224
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 6 750
      Ja tam nie chce się wymądrzać ale wydaje mi się że pre-flop raise powinien być 4 krotny czyli na 1,2 a na flopie po jego checku od razu all-in.
    • naornik
      naornik
      Brąz
      Ja tego all-ina liczylem tak, Byly 2 sprawdzenia (UTG i SB) plus 1 raise, zatem 5 razy 0,3 co daje 1,5, co jest wieksze niz moje 2/3 stacka zatem all-in. No chyba ze UTG przed pierwszym raise sie nie liczy. Moge sie mylic, czekam na rady :) .
    • PanDuzePE
      PanDuzePE
      Brąz
      na forum od: 12.12.2007 Posty: 5 467
      No coz, zagrane fatalnie moim zdaniem ;]

Po pierwsze, 3x przebijasz jego podbicie + gosc callnal = 1,2$ co stanowi prawie 2/3 twojego stacka, czyli mogles juz grac ALL-IN.

Ale jak juz tak zagrales, to na flopie masz trash hand, a przeciwnikow jest 3, wiec grasz check/fold bezwzglednie.
    • naornik
      naornik
      Brąz
      To sie ciesze chociaz tyle ze wylapalem te bledy, no i ze wyjasnila sie sprawa ze call przed raise sie nie liczy do mojego mnoznika (ten call na UTG). Dzieki za rady i opinie :) .
    • thened
      thened
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 603
      Przeciez po podbiu podbijasz 3-krotnosc podbicia przeciwnika + 1 za kazde sprawdzenie, czyli na moje wychodzi przebicie o $1,2 (w sumie jak juz kolega napisal - to prawie 2/3 Twojego stacka, czyli mozesz chyba wejsc all-in nawet tutaj).

Na flopie miales trash hand i wiecej niz 1 przeciwnika, czyli teoretycznie gramy check/fold. Pasujemy wobec jakiegolowiek wkladu przeciwnika.

Gdyby po Twoim podbiciu do $1,2 obaj weszli to pula bylaby 2 razy wieksza od twojego stack i gralbys all-in.

Taki moj punkt widzenia, ale ja trenerem nie jestem, takze moge sie mylic.
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      thened dobrze napisał. Mogłeś spokojnie wejść all-in na pre.
      Jeśli by sprawdzili to mimo trash na flopie pula byłaby 200% Twojego stacka i mimo wielu przeciwników musiałbyś wejśc all-in. Więc wejście all-in na pre sprawiłoby, że musieliby się bardziej zastanowić czy chcą wejść.