Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qq Nl10 Sss

• BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP2:
      $8,43
      BU:
      $1,82
      UTG+2:
      $8,74
      Hero:
      $2,10
      BB:
      $15,99
      MP1:
      $2,15
      SB:
      $14,85
      MP3:
      $1
      CO:
      $6,45

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with Q:diamond: , Q:spade:
      Hero raises to $0,40, 7 folds, BB calls $0,30.

Flop: ($0,85) 7:heart: , 3:spade: , 9:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0,60, BB raises to $1,20, Hero raises to $1,70 (All-In), BB calls $0,50.

Turn: ($4,25) 2:club:
      River: ($4,25) K:club:

Final Pot: $4,25

Results follow (highlight to see):
      Hero shows [ Qd, Qs ] a pair of Queens
      BB shows [ As, Ah ] a pair of Aces
      BB wins $4.04 USD with a pair of Aces.

Downswing continues... :/ PF standardowy raise, na flopie cbet z overpair, po przebiciu stack:podbicie = około 3:1, wiec wchodze All-In.
  • 4 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Na flopie masz made-hand i chcesz jak najszybciej włożyć do puli cały stack. To że trafiłeś akurat na AA to takie sytuacje będą Ci się zdarzać często więc nie ma co mówić o downswingu, w pokerze to normalne. Ty też będziesz mieć wiele razy AA a kto inny KK, QQ...
    • BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      Chodziło mi tutaj raczej o sprawdzenie poprawności SSS - wg strategii zrobiłem dobrze, All-In na flopie grałbym, gdyby mój stack był mniejszy niż 1,5-krotność puli.

A przez downswing rozumiem tutaj nie to rozdanie, ale całą moją dotychczasową grę, bo przy (mam nadzieję) poprawnym SSS wygrałem do tej pory jakieś 30-40% rąk (nawet z 27o udało mi się przegrać) ;(
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Z wstawianych rozdań wychodzi na to że grasz poprawnie, więc w dłuższym okresie czasu będziesz na + :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      no cos tu jest nie tak z tym twoim kombinowaniem z tym 1,5 puli. Generalnie chodzi o to ze jak wchodzimy na flopa i trzymamy made hand a nasz stack jest mniejszy od 1,5 puli to w tedy gramy all in odrazu, natomiast w takim przypadku jak ty pokazales tutaj to z made hand po tym jak my wykonamy valu bet i ktos nas przebije to zawsze gramy all in!!Mam nadzieje ze w miare jasno to wytlumaczylem, glowa do gory musi byc ok poczatki bywaja trudne!!