Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AK slowplay

• forfree83
      forfree83
      Brąz
      na forum od: 07.03.2008 Posty: 535
      NL10

SB $9.70
      BB $8.35
      UTG+1 $9.45
      Hero UTG+2 $2.40 A:club: K:club:
      MP1 $11.55
      MP2 $18.90
      MP3 $3.10
      CO $6.70
      BU $3.30

PRE-FLOP
      UTG+1 folds
      Hero bets $0.40
      2 folds
      MP3 calls $0.40
      3 folds

FLOP ($0.95) K:heart: Q:spade: K:spade:
      Hero checks
      MP3 bets $0.25
      Hero calls $0.25

TURN ($1.45) 2:diamond:
      Hero checks
      MP3 bets $0.35
      Hero bets $0.70
      MP3 calls $0.35

RIVER ($2.85) T:heart:
      Hero bets $1.05 and is all-in
      MP3 calls $1.05

SHOWDOWN
      Hero shows A:club: K:club:
      MP3 shows Q:diamond: J:diamond:

Wiem, że tu zagrałem całkowicie niezgodnie z SSS, ale mam pytanie: kiedy mogę sobie pozwolić na takie rozgrywanie ręki i gdzie ewentualnie widzicie słabe punkty takiej gry?
  • 2 odpowiedzi
    • lucXsus
      lucXsus
      Brąz
      na forum od: 27.12.2007 Posty: 478
      Masz nadzieję, że ich układy polepszą się, ale nadal będą słabsze od Twojego, co sprawi, iż zyskasz więcej. Znacznie częściej Twoi przeciwnicy obstawią zamiast spasować, jeśli ich karty utworzą lepszy układ
      na flopie dwa wiec przeciwnik moze dobrac do koloru - slowplay odpada
      jak flop jest stritowy to rowniez

jesli chcesz slowplayowac to od fulla, ewentualnie od seta gdy flop pozwala a tripsy bym odpuscil w kazdym przypadku
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      dokladnie rzadko slowplajujemy tripas, na takim board nie pozwolil bym sobie na to ewentualnie podbil bym zdecydowanie przeciwnika ale nie wchodzil jeszcze all in i nie zaleznie od tego co wypadnie na turnie zagral all in, muszisz byc pewien ze nie bedzie ciagnol do koloru a jezeli pociagnie to slono musi za to placici, jezeli juz decydujesz sie na zwalnianie gry to tylko i wylacznie z setem na nieobciazonym stole (drawami) no albo full!!