Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AKo NL10 SSS

• BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:club: , A:diamond:
      2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 folds, MP3 calls $0.10, CO raises to $0.50, Hero raises to $1.50, 5 folds.

Final Pot: $2.35

Moje pierwsze rozdanie na tym forum :) Niestety nie uchroniłem się od małego błędu - ze stackiem $1.70 powinienem od razu wejść All-In.

Pozdrawiam
  • 3 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Dobrze że błąd zauważyłeś, wrzucaj jakieś bardziej problematyczne ręce ;) takie w których nie wiedziałeś co zrobić, albo nie byłeś pewien czy zrobiłeś dobrze...
    • BoQ
      BoQ
      Brąz
      na forum od: 07.01.2008 Posty: 24
      Spoko, z biegiem czasu na pewno będzie coś ciekawszego. Gram dopiero od kilku godzin i chcę się upewnić, czy czegoś nie przeoczyłem :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      bardzo dobrze ze wrzucasz rece na forum, tutaj dokladnie tak jak napisales warto bylo zagrac odrazu all in!! Raz na jakis czas warto wrzucic tez jakies losowe rece bo czest nam wydaje sie ze gramy dobrze a okazuje sie ze bylismy w bledzie i wcale sie tak nie gra bo ne jest to +EV!!