Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] NL10 QTs SB

• MIStrZZZ
      MIStrZZZ
      Brąz
      na forum od: 22.01.2007 Posty: 457
      Moje pierwsze rozdanie na forum, nerwy juz puszczaja, co ci ludzie farca w tych grach o,.o jakies rady, czy cos nie tak zagralem? Wiem, ze nie gra sie QT, ale z SB w sytuacji takiej jaka mialem uznalem to za dobry pomysl. Niefart czy zle rozegranie?

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:heart: , T:heart:
      2 folds, UTG+2 calls $0,10, 5 folds, Hero calls $0,05, BB checks.

Flop: ($0,30) 6:club: , 9:heart: , T:club: (3 players)
      Hero bets $0,30, BB folds, UTG+2 calls $0,30.

Turn: ($0,90) 4:spade: (2 players)
      Hero bets $1,02 (All-In), UTG+2 calls $1,02.

River: ($2,94) A:club:

Final Pot: $2,94

Results follow (highlight to see):
      UTG+2 shows [ 4c, Qc ] a flush, Ace high
      Hero shows [ Qh, Th ] a pair of Tens
      UTG+2 wins $2.80 USD with a flush, Ace high.
  • 5 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Trzeba było grać zgodnie z SHC to byś nie stracił całego stacka.
      Poza tym pamiętaj o doładowywaniu stacka.
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Wiem, ze nie gra sie QT
      I tego się trzymaj, a nie będziesz się pakował w takie nieciekawe sytuacje. :)
    • MIStrZZZ
      MIStrZZZ
      Brąz
      na forum od: 22.01.2007 Posty: 457
      - _ -; ok
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      Już bez nerwów ;) . Co prawda ze sb nie ma po co specjalnie się pocić ze suited connectors - zwłaszcza, że nie bardzo pewnie jeszcze jesteś obeznany w grze z takimi kartami - ale z BB to się przecież zdarza i też trzeba wiedzieć jak grać.

Więc jak dla mnie na gra na flopie i turnie była optymalna, za każdym razem byłeś faworytem przeciwko Q4s, konkretniej, miałeś 62,5% szans na wygraną na flopie i całe 75% szans na wygraną na turnie. Koleś drawował absolutnie bez wymaganych pot odds i to on grał źle. Co to znaczy: grał źle? Że jeżeli rozegralibyście to rozdanie wiele razy, to na dłuższą metę byłbyś na plus.

Jak dla mnie w sam raz, nawet z tym doładowaniem stacka nie ma co świrować, z 12-14BB też się fajnie gra, tylko trochę inaczej - można np. wejść all-in od razu przy trzech limperach (dwóch jeśli grasz ze sb czy bb - nie masz pozycji).
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Tak jak chlopcy pisali, staramy sie grac na takim limicie zgodnie ze shc, zwlaszcza kiedy zaczynasz!!

jestem daleki od tego aby napisac ze dopelnianie ze sc gapami w kolorze bedeac na pozycjii sb jest nieoplacalne, musza byc jednak s\spelnione pewne warunki (chociaz by taki jak conajmniej 2 limperow wczesniej tutaj miales jednego i wydaje mi sie ze byla to gra nieoplacalna!!) nie to jest jednak najwazniejsze a to ze roszgrywanie tego typu ukladow kart oop to jest jazda bez trzymanki i wymaga naprawde SUPER umiejetnosci w drawowaniu aby dobrze to zrobic, mam nadzieje ze rozumiesz dlaczego nie warto bylo dopelniac tej karty ze sb!!

no ale rzeczywiscie warto przeanalizowac ta sytuacje pod katem tego co napisal 098799 gdybys byl na bb!! tutaj rozegrales calkowiecie poprawnie i ja nie mial bym zastrzezen (co prawda w starategii sss staramy sie grac tptk gdzie kickerem jest conajmniej As lub K no ale tutaj bylo blisko)

Zawsze jak nie jestes pewien czy dobrze zagrales po rozdaniu zastanow sie czy zagral bys tak samo gdybys wiedzial karty przeciwnika??Tutaj oczywiscie odpowiedz w tym przypadku brzmi tak!!

Glowa do gory i wrzucaj jak najwiecej rak!!:D :D :D