Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qq Nl10 Sss

• thened
      thened
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 603
      Witam. Jestem nowym użytkownikiem i dopiero uczę się SSS. Chciałbym się dowiedzieć, czy popełniłem w tym rozdaniu jakiś błąd, czy też taka porażka jest wkalkulowana w SSS. Konstruktywna krytyka bardzo mile widziana ;)

0/0 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with Q:club: , Q:spade:
      2 folds, UTG+2 raises to $0,40, 3 folds, Hero raises to $1,20, 3 folds, UTG+2 calls $0,80.

Flop: ($2,40) 2:heart: , 5:diamond: , A:spade: (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $1,18 (All-In), Hero raises to $1,18 (All-In), UTG+2 calls $1,18.

Turn: ($4,76) 9:club:
      River: ($4,76) 8:club:

Final Pot: $4,76

Oczywiście wtopiłem QQ vs AA
  • 1 odpowiedź
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Bardzo dobrze zagrałeś.
      Porażki będą zawsze - niezależnie jaką taktyką byś nie grał, chodzi o to aby je zminimalizować. Wynik tego rozdanie to tak naprawdę sprawa drugorzędna - najważniejsze jest to, że zagrałeś poprawnie a na dłuższą metę przeniesie to oczekiwane rezultaty :)

Pozdrawiam