[NL2-NL16] QTc NL10 SSS, gra z BB

• wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP1:
      $22,86
      MP3:
      $11,53
      CO:
      $5,68
      BU:
      $18,53
      SB:
      $10,88
      UTG+1:
      $6,45
      UTG+2:
      $1,60
      Hero:
      $2,25
      MP2:
      $4,90

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with Q:diamond: , T:diamond:
      2 folds, MP1 calls $0,10, MP2 calls $0,10, 4 folds, Hero checks.

Flop: ($0,35) J:heart: , 8:diamond: , A:diamond: (3 players)
      Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $0,50, Hero calls $0,50, MP1 folds.

Turn: ($1,35) 6:diamond: (2 players)
      Hero bets $1,65 (All-In), MP2 calls $1,65.

River: ($4,65) K:heart:

Final Pot: $4,65

Results follow (highlight to see):
      Hero shows [ Qd, Td ] a flush, Ace high
      MP2 shows [ As, Jc ] two pairs, Aces and Jacks
      Hero wins $4.42 USD with a flush, Ace high.

Sam nie wiem co o tym myśleć .. Ac na stole , ja trzymam Qc, flush draw - wiem, wiem że gra z blindów nakazuje pasować nawet flush drawy.
  • 4 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Tutaj miałeś combo draw. Flush draw + podwójny gutshot (każde 9 i K dawało Ci straighta) czyli 15 outów, 56% że trafisz , powinien być nawet re all-in na flopie.
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      Krasu świetnie to wyliczył, z 15 outsami możesz sprawdzić nawet przy pot odds 1:2, koleś zaserwował Ci nawet trochę mniejsze, ale przy tak niskiej puli nie musisz jeszcze specjalnie się nad tym zastanawiać.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Strategia nakazuje pas, ja na treningach poczatkujacym graczom zalecam trzymac sie strategii, ale combo draw tez bym sobie nie odmowil :) :) :)

Najwazniejsze!!!!!!!!!!

W takiej sytuacji musisz rozgrywac to draw tak aby konczyc flopa all inem i tu zamiast cal lepiej bylo zagrac all in!! Dzieki temu uzyskiwales dodatkowa Fold equity u przeciwnika co zwiekszalo twoje EV (zrzucil by pewnie kazda reke bez As, grajac call stawiales sie w trudnej sytuacji na turnie gdybys nie trafil swojego outa).

Jesli czujesz to co piszemy to smialo graj takie drawy, jesli jednak ktosnie czuje sie jeszcze na silach w liczeniu tych wszystkich out i odds to spokojnie, pamietajcie ze ejzeli nie jestescie pewnie jak rozegrac reke to lepiej ja zrzucic a nie pakowac sie w trudna sytuacje!!
    • wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Jestem na etapie studiowania outs, odds , pot odds, nawet całkiem dobrze się z tym czuję. Tak, jak piszesz wszystko przyjdzie z czasem :)

pozdro