Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qqnl10

• sypa88
      sypa88
      Brąz
      na forum od: 11.01.2008 Posty: 181

Nie mam pojęcia w jaki sposób miałem to zagrać, według strategi coś chyba koło 1$-1.3$, ostatecznie wybrałem All-in ponieważ beta koło 1 dolara kilka osób prawdopodobnie by zcallowało, chociaż sam już nie wiem
  • 2 odpowiedzi
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      Bardzo dobrze. Nie ma po co podbijać o połowę stacku skoro i tak będziemy pot-commited na flopie. Lepiej wykorzystać swoją przewagę - teraz jesteś do przodu przeciwko przeważającej większości przeciwników.

Przy okazji - postaraj się sprawić sobie jakiś konwerter do rozdań...
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Mogłeś zarówno zagrać tutaj 3*jego podbicie jak i all-in.
      Zagrywając 3*podbicie i tak musiałbyś zmusić ich później do wejścia all-in na flopie (ponieważ pot byłby napewno dwa razy większy niż Twój stack) a zagrywając odrazu all-in pominąłeś ten krok i sprawdziłeś czy wogóle mają coś z czym pokusiliby się o gre. Przy tak wielu limperach i jednym podbijającym nie jest to wielki "błąd"