Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

10 lat w tej grze

• 11 odpowiedzi
    • wazyl150
      wazyl150
      Złoto
      na forum od: 27.05.2014 Posty: 12
      I jakie wnioski ? :)
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 160
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 137
      mam nadzieje ze za nastepne 10 lat odswiezysz ten temat a ja tez cos w nim naskrobie moze mądrzejszego tym razem :f_thumbsup:
    • mariusz0091
      mariusz0091
      Brąz
      na forum od: 07.12.2011 Posty: 264
      Ja trochę ponad 7 lat... Dużo miłości i dużo nienawiści było do tej gry przez ten czas... Chwil szczęścia, marzeń, upadków, bycia na zakręcie... Ale na pewno warto było i nie żałuje czasu spędzonego przy pokerze.
    • Miloszpoker2
      Miloszpoker2
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 771
      W obecnej chwili nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wyglądało by moje życie bez pokera. Rejestrowałem się na tym portal jako niespełna 16 latek w nadziei na darmowe 50$ których nigdy nie otrzymałem(już nie pamiętam czemu:D ). Przez te wszystkie lata doświadczałem negatywów jak i pozytywów jakie spotykały nasz mały światek. Zagrałem parę/paręnaście milionów rozdań, kilkadziesiąt tysięcy turniejów. Zwiedziłem parę kasyn, wygrałem kilka malutkich lajwów. Zawiązałem wiele przyjaźni długotrwałych z ludźmi którzy na początku byli tylko nickami w internecie. Przez pewien czas w moim życiu mogłem powiedzieć, że poker jest moim źródłem utrzymania. Miałem wiele wzlotów i upadków, zdarzały się chwilę szczęścia i sytuację gdy miałem łzy w oczach. Koniec końców cieszę się, że spotkałem pokera i jestem za to losowi wdzięczny ;)

Pjona!:s_drink:
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      na forum od: 19.03.2013 Posty: 412
      szczęście i łzy chyba nie da się lepiej zestawić tego dla poksa:)
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 469
      Cześć Miloszpoker2,

Możliwe że nie otrzymałeś tych 50 $, bo miałeś 16 lat ;)
      10 lat to rzeczywiście szmat czasu, tyle się pozmieniało przez te lata. Mi jeszcze zostało kilka miesięcy i też będę miał taki jubileusz od założenia konta.

Ja akurat dostałem 50 $ na stary Full Tilt i nawet chyba ich nie przegrałem. W każdym razie miło, że nie żałujesz tych lat z pokerem.

Tak obserwując forum, to jest trochę użytkowników ze sporym stażem, którzy może nie są prosami i nie utrzymują się tylko z gry, ale po prostu lubią tego pokera i mimo upływu lat ciągle w niego grywają.

Chyba wypada życzyć kolejnego dziesięciolecia z pokerem :f_drink:
    • napalm77
      napalm77
      Srebro
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 2 770
      W wrześniu 2018 stuknęło 10 lat na forum. Ostatnio kilka lat prawie nie grałem online, ostatnio znów gram. Sukcesów idących w tysiące $ nie mam. Ale ile ludzi znajomych zaczęło grać w pokera live dzięki pożyczanym od mnie kiedyś żetonom, ile gier for fun albo o drobne fanty np. flaszka i pizza w Holdem i PRLowskiego 5 Card Draw czasem Stud i Omaha, ile nocek pękło przy kartach live i online to moje. Z 10 walizek żetonów kupiłem na prezenty urodzinowe, świąteczne i jako nagrody w turniejach. Warto było...
    • xradzix
      xradzix
      Brąz
      na forum od: 20.12.2007 Posty: 78
      Ponad 11 lat tutaj :) Jak ten czas szybko leci :)
    • Sebkrol
      Sebkrol
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 620
      Ja tutaj na forum tylko 8 lat, ale ogólnie to stuka 14 rok od kiedy zacząłem klikać chociaż ostatnie 3 lata już tylko rekreacyjnie ;)

Ja zacząłem z 25$ , które dostałem od Poker.com ;)
    • BRIGANTOS
      BRIGANTOS
      Złoto
      na forum od: 25.05.2007 Posty: 294
      ja juz od paru lat nie gram online,pewnie w jakims stopniu wrocilbym do grindu gdyby nie to ze sng praktycznie umarło,a na mtt potrzeba ogrom czasu,ale przerzucilem sie 2 lata temu na gre live bardziej for fun,choc plany mam,aby z czasem podejsc bardziej powaznie, i z tego co zauwazylem z dawnych lat jest troche osob co tez odeszlo od gry online na rzecz live