Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Party Poker znikł z oferty Pokestrategy !!!!

• 18 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 579
      Cześć alien67,

Rzeczywiście w tym momencie nie można się zarejestrować na partypoker za pośrednictwem PokerStrategy.com

Dotychczasowi użytkownicy, który zdobywają StrategyPoints na tym roomie, w dalszym ciągu będą je otrzymywać.

Pozdrawiam
    • alien67
      alien67
      Brąz
      na forum od: 12.04.2010 Posty: 365
      Cześć Spinek!

Co za pech, kiedy w końcu podjąłem decyzje że chcę zbierać punkty przez Pokerstrategy, zabrakło jednego dnia. Masz jakieś info.czy tak już pozostanie, czy to się zmieni ?
    • sarna23
      sarna23
      Brąz
      na forum od: 23.02.2010 Posty: 112
      Generalnie to żadnej user nie zarejdstruje się na nowej platformie z polecenia PS bo wszystkie linki do softów są blokowane.
      Rejestrowałem się na starsach niby z linku PS.com a okazało się, że punkty nie naliczają się. Po mailu do supportu otrzymałem odp. że rejestrowałem się z linku jakiegoś GBX Bosniak, (kompletnie nie znane mi ustrojstwo). Oczywiście zmienić affilate nie da rady...

Chyba, że PS. coś pomoże?
    • pgabryn
      pgabryn
      Brąz
      na forum od: 15.01.2011 Posty: 445
      Napisane przez sarna23
      Generalnie to żadnej user nie zarejdstruje się na nowej platformie z polecenia PS bo wszystkie linki do softów są blokowane.
      Rejestrowałem się na starsach niby z linku PS.com a okazało się, że punkty nie naliczają się. Po mailu do supportu otrzymałem odp. że rejestrowałem się z linku jakiegoś GBX Bosniak, (kompletnie nie znane mi ustrojstwo). Oczywiście zmienić affilate nie da rady...

Chyba, że PS. coś pomoże?
      Wszystko da radę, napisz że rejestrowałeś się z linku Pokerstrategy. Jak było tak naprawdę powinieneś mieć ślady w postaci maili i potwierdzeń. Po za tym jeśli zdecydowanie napiszesz że rejestrowałeś się i chcesz się rozwijać razem z tą siecią to powinni akceptować twoją wolę. Ja sam napiszę do Party bo byłem podpięty i tez doładowałem ostatnio na PP tylko pod statusy i dostęp do materiałów szkoleniowych i lipa.... Ale chcą mnie wydymać więc napisze i zobaczę co odpowiedzą.
    • alien67
      alien67
      Brąz
      PP nie ma woli dymania, po moim moich e-mailach czy nie dałoby się mnie podpiąć pod Pokerstrategy, sami zaproponowali że mogą zamknąć moje stare konto w celu założenia nowego i podpięcia pod jakiego chce nowego partnera, gdyby mieli politykę dymania nie zrobili by tego ochoczo.
    • sarna23
      sarna23
      Brąz
      na forum od: 23.02.2010 Posty: 112
      Miło ze strony party, starsy są nieugięte i nie ma możliwości zamknięcia konta i otworzenia nowego. Nie widzę opcji niestety...
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Brąz
      na forum od: 06.01.2013 Posty: 324
      Napisane przez spinek
      Cześć alien67,

Rzeczywiście w tym momencie nie można się zarejestrować na partypoker za pośrednictwem PokerStrategy.com

Dotychczasowi użytkownicy, który zdobywają StrategyPoints na tym roomie, w dalszym ciągu będą je otrzymywać.

Pozdrawiam
      Spinek, od 17.03 punkty nie wpadają. Wiesz coś o tym aby miały być naliczone czy tylko przypuszczenia?
    • art133
      art133
      Srebro
      na forum od: 23.09.2007 Posty: 813
      Napisane przez alien67
      PP nie ma woli dymania, po moim moich e-mailach czy nie dałoby się mnie podpiąć pod Pokerstrategy, sami zaproponowali że mogą zamknąć moje stare konto w celu założenia nowego i podpięcia pod jakiego chce nowego partnera, gdyby mieli politykę dymania nie zrobili by tego ochoczo.
      Pisałeś na ang czy polski
    • alien67
      alien67
      Brąz
      PL
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 468
      Napisze kilka zdań skoro nie można podpinać nowych kont to konkurencji nie robię. Dodam ze szukałem dodatkowego rakebacku na Party. Dostalem 2 propozycje jedna to 5% extra przy minimum 200$ rake lub 10% przy minimum 1000$ miesięcznie imo nic specjalnego zwykły naganiacz. Który twierdzi ze oferta dobra lepsza niż nic... W takim wypadku jako ze i tak max nl5 to wale nie grać niz dać ****** na sobie żerować. Druga już lepsza 15% rakbacku extra co miesiąc bez minimum. Na chwile obecna jedna zostanę na Gwiazdce boi mam w tym interes. Elo
    • alien67
      alien67
      Brąz
      Myślę ze są serwisy które oferują dużo lepszy rakeback. P.G.
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 10 070
      Hej,

jeżeli chodzi o StrategyPoints, w związku z tym, że strona nie działała przez kilka dni, mamy małe opóźnienie. Wszystko powinno wrócić do normy na dniach.

Niestety nie ma możliwości rejestrowania nowych kont na partypoker przez PokerStrategy. Powyższe dotyczy istniejących kont.

Pozdrawiam
    • bdsupp
      bdsupp
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 11
      Cześć,
      czy ruszyło się coś w temacie naliczania SP za grę na Party ? U mnie punkty nie są naliczane, a powinny być (problem istnieje od czasu tej przerwy technicznej - konto mam podpięte od dawna i do tej pory wszystko było "OK"). Czy komuś jeszcze nie naliczają się SP ?
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      Hej bdsupp,

możesz podać dni, w których grałeś na partypoker (dni z brakującymi punktami)?

Pozdrawiam
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Brąz
      na forum od: 11.10.2015 Posty: 77
      To może ja się podłączę, u mnie: 11, 12, 15, 16, 17 i 19 marca.
    • bdsupp
      bdsupp
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 11
      Cześć Marta,
      od 20 marca do dnia dzisiejszego każdego dnia wygenerowałem przynajmniej 1 "PartyPoint". Żeby nie wracać się już z brakiem punktów do marca to napiszę tylko, że w kwietniu nie naliczył mi się żaden Strategy Point.
      Uczestniczę w promocji "Spinstorm", więc nie opuściłem żadnego dnia w międzyczasie (promocja wystartowała 18 marca).
      Żeby nie było żadnych wątpliwości, brak punktów nie powinien być w żaden sposób powiązany z tą promocją, ponieważ Party "cashback" działa normalnie. Promocja jest tylko dodatkiem.

Pozdrawiam ;)
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Sorry za spóźnioną odpowiedź.

@bdsupp i @ JustSqueeze, podbiłam to partypoker. Poinformuję Was kiedy dostanę informację zwrotną.

Pozdrawiam.
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Brąz
      na forum od: 11.10.2015 Posty: 77
      @Marta, już prawie 3 miesiące bez informacji zwrotnej :f_zZz: