Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

PokerStars.es

• 23 odpowiedzi
    • Redwinee
      Redwinee
      Brąz
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 337
      1. Tak
      2. 30-40k osób w godzinach szczytu, mówią że poziom mniejszy niż na .eu, ale rake wyższy :f_drink:
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 231
      Napisane przez Redwinee
      1. Tak
      2. 30-40k osób w godzinach szczytu, mówią że poziom mniejszy niż na .eu, ale rake wyższy :f_drink:
      Dzięki :)
      Poziom niższy mówimy o cashu czy Turkach czy ogólnie?
    • Redwinee
      Redwinee
      Brąz
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 337
      Z tego co słyszałem / czytałem to ogólnie jest niższy, ale konkretnie się nie wypowiem bo grałem tam tylko spiny na micro :f_tongue:
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Okej wiec teraz kolejny problem. Proboje pobrać instalke z pokerstars.es z opery wlaczony vpn. Pobieram ale przy instalowaniu wychodzi mi pokerstars.com. Moglby ktoś podrzucić instalke es? Musze zmienić cos żeby nie nadpisywalo mojego pokerstarsa bo chciałbym mieć możliwość na dwóch grania.
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Okej poradzilem sobie z .es. Teraz mam problem z instalka .eu bo mnie przekierowuje na .com.... :f_frown:
      Pytanie tylko jaki nr tel podawaliscie na .es? Jak wpisuje sie polski to nieakceptuje bo zly format
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Okej poradzilem sobie z .es. Teraz mam problem z instalka .eu bo mnie przekierowuje na .com.... :f_frown:
      Pytanie tylko jaki nr tel podawaliscie na .es? Jak wpisuje sie polski to nieakceptuje bo zly format
    • Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      na forum od: 18.09.2010 Posty: 356
      w jaki sposób pobrałeś instalkę ?
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 404
      Mam na Pc mogę podesłać. Ewentualnie możesz napisać do nich maila i powinni ci wysłać w max w godzinne.
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Przegladarka opera ma opcje VPN
    • Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      na forum od: 18.09.2010 Posty: 356
      Dzięki:) Faktycznie działa przez operę.
      Pytanie co z numerem telefonu ? Nie chce ukończyć procesu zakładania konta, ponieważ ten sam numer mam podany na EU
    • napalm77
      napalm77
      Srebro
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 2 770
      Witam! Aby nie dublować wątków:
      1. Po kilku latach przerwy chce pograć online na Strasach, instalakę ściągnąłem EU czy zmienić na ES żeby nie mieć kłopotów z następcami Kapicy z PO/PiSu.
      2. Kasa tam jeszcze została z dawnych lat ale jeśli chciałbym tam wpłacić to jak najlepiej paypal czy jednak założyć konto skrill lub podobne
      3. Jaki tracker? Miałem kiedyś HM1 ale na micro i low stawki może wystarczy Xeester? Czy też jest na bazie danych QSL
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Napisane przez Przemkooo
      Dzięki:) Faktycznie działa przez operę.
      Pytanie co z numerem telefonu ? Nie chce ukończyć procesu zakładania konta, ponieważ ten sam numer mam podany na EU
      Ja miałem na początku problem z nr tel bo nie mogłem zmienić żeby było +48 bo było z aoutomatu hiszpański. Później gdzieś znalazłem żeby wpisać pl przez cashiera.
      Wydaje mi się ze nie powinno być problemu z eu. Ja użyłem tego samego maila wiec z tel powinno działać bez problemu
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      1. Poker w pl i tak jest nielegalny wiec nie ma znaczenia czy będziesz grał na eu czy es. I tak nie możesz :p jak chcesz grać na es musisz pobrać nowa instalkę i założyć całkiem nowe konto. Możesz mieć odpalone dwa softy na raz eu i es i grać na obu ma raz jak chcesz.
      2.skrill
      3. Ja polecam hm2 żadnych problemów nie ma :)
    • napalm77
      napalm77
      Srebro
      chakatej dzięki za odpowiedź. Miałem HM1 na początku na starym laptopie (kupiony na początku 2004) co jakiś czas miałem problemy z działaniem bazy SQL tylko 50GB dysk i też okazało się, że przegrzewa się, później zmieniłem laptopa i chyba problemy zniknęły dysk 500gb choc nie pamiętam na 100%
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 3 011
      Jest jeszcze Hand2Note. Do NL25 włącznie darmowy.
    • nagusek
      nagusek
      Srebro
      na forum od: 03.07.2011 Posty: 36
      A co z bonusami na es? Pytałem już w innym wątku ale cisza.
    • napalm77
      napalm77
      Srebro
      Napisane przez Elzo2012
      Ściągnąłem hand2note najpierw pokazywało brak Framework wersji xxx, ściągnąłem to i po próbie uruchomienia wykasuje błąd (nie można uruchomić programu/ znajdź rozwiązanie online) program nie odpala się
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 3 011
      Napisane przez napalm77
      Napisane przez Elzo2012
      Ściągnąłem hand2note najpierw pokazywało brak Framework wersji xxx, ściągnąłem to i po próbie uruchomienia wykasuje błąd (nie można uruchomić programu/ znajdź rozwiązanie online) program nie odpala się
      Szkoda, bo to moim zdaniem najlepszy w tej chwili HUD.
      Możesz poszukać rozwiązania na ich forum.
      Na pewno H2N nie współpracuje z Windows XP.
      Też kiedyś miałem problem na jednym z komputerów z zainstalowanie i gdzieś na ich forum znalazłem rozwiązanie.
      Ale teraz za Boga nie pamiętam o co chodziło.
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      Napisane przez nagusek
      A co z bonusami na es? Pytałem już w innym wątku ale cisza.
      W porównaniu do eu wydaje mi się ze jest więcej bonusów. Zazwyczaj są one spersolizowane. W tym msc dostałem 2x po 30e przy depo extra
    • 1
    • 2