Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] TT bu

• 3 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 508
      3bet pre ok, postflop nie wiem czemu czekasz , spokojnie to powininien iść tu bet. River biorąc pod uwagę sizing to jest fold. On tu ma masę valuebetów.
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 153
      Szkoda ze zero info na przeciwnika, bo ta jego linia, szczególnie sizingi wyglądają dziwnie.
      Najpierw check flop, potem ok 1/2 turn na stole z 2fd, myślę ze reg na nl5 bedzie walił po gaciach i bedzie bił więcej jesli miał tam jakieś slowplaye z flopa. Nagle na river się opamiętuje i gra mocny vbet, z czym on tak gra ? JJ niekoniecznie na tych stawkach będzie miał w 4becie, jeśli ma to czasami zagra cb dla protekcji, czasami może czeknać. Myślę ze mamy spoko blufcatchera bo nie blokujemy random Broadway'i wiec nie wiem czy bym tego nie sprawdził, ale jakieś szczatkowe info nawet by sie przydało.
    • lenrok1999
      lenrok1999
      Srebro
      na forum od: 09.09.2018 Posty: 108
      czemu nie betujesz sobie na flopie nawet jezeli go tu obstawiasz na silny zakres to musisz tu postawic bet chociazby dla informacji a river bardziej fold