Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

KK vs open/limp shove za 200bb

• AvritJack
      AvritJack
      Złoto
      na forum od: 28.12.2007 Posty: 365

Witam. Właśnie szedłem po swój rekord, chcąc dobić do 1k bb na stole gdy nagle pojawiła się taka ciekawa sytuacja.
      Tak z ciekawości zapytam, czy jest choć cień szansy na fold biorą pod uwagę prawdopodobnie tylko rozmiar tego zagrania bo readów brak.

Zakres open/all in za 200bb?

Equity  Wygrana  Podział
      MP2    81.94%   81.71%    0.23% { AA }
      BU     18.06%   17.83%    0.23% { KK }

:f_biggrin: :f_confused: :f_cry: :f_eek: :f_frown: :f_o: :f_ugly:
  • 38 odpowiedzi
    • Kubex11
      Kubex11
      Black
      na forum od: 07.07.2013 Posty: 103
      Nie ma.
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      na forum od: 24.12.2011 Posty: 436
      Nie mój poziom, ale praktycznie nie widzę opcji na fold. Fisza może taak samo zrobić z qq+, AK (może nawet jakieś słabsze asy jeśli to fisza). Na niższych stawkach fisze potrafią tak zablefowac z totalnym air, ale nawet wykluczajac wszelkie blefy jest to snap call
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      na forum od: 24.01.2011 Posty: 611
      izi fold dla mnie jesli nie mam info pozdro
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 642
      Sądzę, że tak czy siak i tak graliście o stacki więc nie ma opcji na fold.
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 642
      Sądzę, że tak czy siak z KK i tak grałbyś o stacki więc nie ma opcji na fold.
    • MuskTfujWruk
      MuskTfujWruk
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 1 223
      Ja tez fold bez info, zainwestowales jedynie 4bb.
    • gandzia
      gandzia
      Srebro
      na forum od: 20.09.2009 Posty: 172
      A ja się pytam ile trzeba siedzieć przy stole żeby nabić 1000 bb ?
    • NegPL
      NegPL
      Brąz
      na forum od: 06.02.2007 Posty: 449
      fold
    • GreenSpider
      GreenSpider
      Złoto
      na forum od: 27.03.2012 Posty: 10
      Mając tyle BB, easy call :)
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      na forum od: 16.11.2012 Posty: 100
      Jak chcesz grać dobrego pokera , masz dobry mindset to z KK jest fold , sama dyskusja na ten temat jest średnia albo słaba bo piszesz że nie masz na niego readów i przez to droga myślowa jest zgubiona już na starcie. Ja mając to rękę i grając jak najlepszego pokera bym to sfoldował a to dlatego że nie wiem czy gracz jest fish/ tag no i oczywiście że jesteśmy depp. Widząc tendencje graczy ( stosunek słabych graczy do regów) uważam że więcej jest regsów dlatego bardziej prawdopodobne jest że będę stackować te KK wobec powiedzmy dość dobremu graczowi który coś tam już gra i niechętnie wrzuci na stackach deep ręce typu JJ-QQ, AK które chcielibyśmy zobaczyć dlatego jeśli mam wbite w tą grę i chce zobaczyć często swoje 200bb na 18% equity to robię call a jeśli chce grać solid pokera ( odpowiedni poziom myślowy ) to jest łatwy fold. Kozdro

Sorry za 3 przecinki w ścianie tekstu ale pisze z telefonu i niekoniecznie mi na rękę zadbać o interpunkcje😬 to tak na przekór stróżom gramatyki których również pozdrawiam.
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      na forum od: 03.08.2014 Posty: 970
      To jest call z uśmiechem na buzi :f_grin:
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      Mógłbyś uzasadnić dlaczego ?
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      Napisane przez hvnnn
      Nie mój poziom, ale praktycznie nie widzę opcji na fold. Fisza może taak samo zrobić z qq+, AK (może nawet jakieś słabsze asy jeśli to fisza). Na niższych stawkach fisze potrafią tak zablefowac z totalnym air, ale nawet wykluczajac wszelkie blefy jest to snap call
      On z tym AA właśnie chce żebyś tak myślał
      Do tego założyłeś że jest to fish a nam nic nie wiadomo na ten temat.
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      Napisane przez Kazann
      Ponieważ jest to druga najlepsza ręka startowa w pokerze texas holdem i nie widzę powodu aby zakładać, że nieznany mi przeciwnik zawsze w tej sytuacji trzyma AA.
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      Napisane przez KrzNow
      Napisane przez Kazann
      Ponieważ jest to druga najlepsza ręka startowa w pokerze texas holdem i nie widzę powodu aby zakładać, że nieznany mi przeciwnik zawsze w tej sytuacji trzyma AA.
      Zakładając że jest to średni lub dobry gracz ( przewaga na poker roomach tacy gracze )plus dla ochrony rolla warto chyba tak założyć, to wrzucałby np TT-QQ, AK będąc na deep stackach ?
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      Kazann po takim zagraniu nigdy nie zakładam, że to dobry gracz.
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      Napisane przez KrzNow
      Kazann po takim zagraniu nigdy nie zakładam, że to dobry gracz.
      Prawdopodobnie o to mu
      chodziło żeby przeciwnik tak założył 😬 niedawno grając nl10 , dwukrotnie spotkałem się z takim zagraniem i jest ono dość fajnie wymyślone no ale każdy gra inaczej. Pozdawiam ☺️
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 3 098
      Napisane przez Kazann

Prawdopodobnie o to mu
      chodziło żeby przeciwnik tak założył 😬 niedawno grając nl10 , dwukrotnie spotkałem się z takim zagraniem i jest ono dość fajnie wymyślone no ale każdy gra inaczej. Pozdawiam ☺️
      Od czasu do czasu widzę takie zagrania z UTG w wykonaniu graczy mocno rekreacyjnych. Dlatego do limpu z tej pozycji podchodzę z dużą rezerwą.
      Ale określanie takiego zagrania jako fajnie wymyślonego, to chyba przesada.
      Jest idiotyczne i najczęściej marnuje topowy układ.
    • Kazann
      Kazann
      Brąz
      Zdania są podzielone.
      Zagranie z AA limp utg , hero raise 4bb, villain all in jest głupie ?
      Czy call hero na deepstackach tutaj jest ok? Nie miałbym wątpliwości gdyby byli na 100bb, lub jeśli hero by znał fishowy styl gry villaina to i nawet z TT można pomyśleć o call
    • 1
    • 2