Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] KQo

• Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 203
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.22 (111 bb)
      BB: $2.44 (122 bb)
      UTG: $2.37 (118.5 bb)
      MP: $2.12 (106 bb)
      Hero (CO): $2.24 (112 bb)
      BTN: $2.20 (110 bb)

Preflop: Hero is CO with :Qh: :Ks:
      2 folds, Hero raises to $0.06, BTN calls $0.06, 2 folds

Flop: ($0.15) :7c: :Jd: :Th: (2 players)
      Hero bets $0.08, BTN calls $0.08

Turn: ($0.31) :Kh: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.15, Hero calls $0.15

River: ($0.61) :4h: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.43, Hero folds

Results:
      $0.61 pot ($0.03 rake)
      Final Board: :7c: :Jd: :Th: :Kh: :4h:
      Hero mucked :Qh: :Ks: and lost (-$0.29 net)
      BTN mucked and won $0.58 ($0.29 net)

Preflop gramy otwarcie
      flop jak na te pozycje jest mokry i gram bet za 2/3 puli od Jx,K10,A10sd, strity po częsci blokuje a drawy wolę grać agresywnie bez pozycji
      turn trafiamy Tp+oesd, wolę przeczekać gdyż mało nas rąk będzie sprawdzać dalej, chodz wydaję mi się że powinienem grać dalej draw agresywnie z tym że mniejszym saizing za 1/2pota? ponieważ mogę mu dać zrealizować equity i mam problem żeby sprawdzać na river, mogę tu liczyć na implaied odds, tak myślę. Wiemy też, że jeśli trafimy drawa na river to troszkę hamuje nam akcję bo przeciwnik raczej nie będzie chciał obstawiać. Jak traktować takie bordy?
  • 5 odpowiedzi
    • lenrok1999
      lenrok1999
      Srebro
      na forum od: 09.09.2018 Posty: 50
      na flopie mogles dac minimalnie wiekszy rise tak do 0.10 podoba mi sie ten check na turnie bo jak on ci tu betuje to mozesz mocno go przebic masz top pare i draw do strita natomiast ty tylko decydujesz sie na call co mi sie wydaje najgorsza opcja jaka istniala bo juz lepiej w takim wypadku bylo czekac na flopie a jak zdecydowales sie na udezenie na flopie to po trafieniu na turnie top pary i gut shota jest obowiazkowy bet przy takim obrocie akcji jaki ty zrobiles i tak bym sprawdzil na river
    • Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 203
      ok, jeśli gramy x/r na turnie to nie zamieniamy ręki w blef? Bo chyba izolujemy się na lepsze układy...
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 131
      ja tu gram bet flop bet turn decide river, 1/2 flop i 2/3 turn
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 289
      Z KQo to ja tu wolę x/c flop chyba,że rywal jest pasywny. Jeśli nie to ten board idealnie trafia w range przeciwnika więc można oczekiwać sporej liczby raisów i jak nie trafimy na turn to zawsze musimy foldować. As played jeśli betuje flopa to wolę linie b/x/b niż b/b/decide river bo ten król to obusieczna broń - nam daje TP, ale przeciwnik często trafi twopairs i może mieć slowplaye z flopa. Co do rivera - to już czutka powinna zadziałać, ale biorąc pod uwage niski sizing przeciwnika na turn jestem bardziej skłonny to sprawdzać.
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Ja myślę, że za dużo kombinacji jak na takie stawki. Na tych limitach jest tak wielu graczy którzy będą Nas callować ze słabymi układami że... ho ho. Valuebetujemy panowie!
      Preflop - ok
      Flop - 75%
      Turn nadal - 75%
      River - 75%

Prosta gra - rozkminiamy to jakby to były stawki nl 200 :)