Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 AKo

• fedGOAT
      fedGOAT
      Srebro
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 167
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5 (100 bb)
      BB: $4.70 (94 bb)
      UTG: $6.71 (134.2 bb)
      MP: $1.93 (38.6 bb)
      Hero (CO): $5 (100 bb)
      BTN: $4.93 (98.6 bb)

Preflop: Hero is CO with :As: :Kc:
      2 folds, Hero raises to $0.15, 2 folds, BB calls $0.10

Flop: ($0.32) :Kh: :Jc: :5h: (2 players)
      BB bets $0.15, Hero calls $0.15

Turn: ($0.62) :5d: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

River: ($1.42) :9d: (2 players)
      BB bets $1.35, Hero folds

Results:
      $1.42 pot ($0.06 rake)
      Final Board: :Kh: :Jc: :5h: :5d: :9d:
      BB mucked and won $1.36 ($0.66 net)
      Hero mucked :As: :Kc: and lost (-$0.70 net)

Powinienem sprawdzić bet rywala na river? W trakcie rozdania myślałem, że on rozgrywa tak mocne układy (55, QT, KJ(?)). Przeciwnik to unk.
  • 4 odpowiedzi
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Preflop - ok
      Flop - Raisujemy donka - donki na ogół to w tym układzie jest J, flushdraw, 5 (bardzo często) - jakiś słaby król.
      Turn - poprawiamy 50% pota po jego donku na T.
      River - zależnie co się podziało.

W tej linii co zagrałeś to fold na River.
    • fedGOAT
      fedGOAT
      Srebro
      Napisane przez axeloka
      Flop - Raisujemy donka - donki na ogół to w tym układzie jest J, flushdraw, 5 (bardzo często) - jakiś słaby król.
      Myślisz, że on sprawdzi raise na flopie z układami które wymieniłeś, innymi niż flushdraw?
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Myślę, że sprawdzi przynajmniej raz. Na tych stawkach często i gęsto donkujący przynajmniej raz sprawdzają. Sam dzisiaj miałem parę takich sytuacji. Trzeba ciągnąć value, a jednocześnie izolować się na jego potencjalny flushdraw. Jeśli chce ciągnąć draw niech za to płaci.
      Weź sobie korzystając z Holdema wyrzuć wszystkie rozdania gdzie kolesie donkowali i gwarantuje Ci że najczęściej są to drugie, trzecie pary, top pary bez kickera, flushdrawy, zobaczysz sobie też jak często sprawdzą chociaż jeden bet, a z flushdrawem sprawdzi dwa.
      Możliwe, bo to też się zdarza że robi to z setem, ale jest to rzadkość i jak dla mnie bez sensu, chyba że na mokrym stole.
    • fedGOAT
      fedGOAT
      Srebro
      Ok, dzięki za poradę.