Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] JJ NL10

• Slooneeek
      Slooneeek
      Złoto
      na forum od: 23.09.2014 Posty: 368
      Hej!

Oto rozdanie
      https://www.weaktight.com/h/5bcc6dded3904318148b482d

Przeciwnik: 29/22/11%3b/20%fold to 3b (probka 10)
      44%cbflop(probka 25) 69% turncb ( probka 9)
      Dodatkowo SB 3b = 14.3% na probce 35

Mamy zarys gracza. Jest on dość aggro pre, a post dobrze wybiera sobie boardy do gry i nie napieprza cbetow na kazdym flopie.

Coś o hero: Jest to jeden z tych spotów których nie znosze, bo tylko z rękami TT i JJ gram tutaj call i jestem po prostu scapowany as fuck.

Range przeciwnika preflop: 88+, ATs+, KJs+, QJs, AQo+ to jest coś co ja bym tam 3betował.. jako że gracz jest dość aggro pre i ma wysoki sb 3b, dodam tam kilka układów, więc jego range prezentuje się imo mniej wiecej tak: 77+, A8s+, KTs+, QJs, AJo+

Flop Tc 9d 4h

Jego cbet w wysokości 50% jest imo dość pokaźny, myślę że flop nie należy do zbyt mokrych, więc mógłby zagrać nieco mniej, anyway określam jego range w ten sposób
      Cbet = 99+, ATs, KJs+, QJs, AdKd, AhKh, AcKc, AdQd, AhQh, AcQc, AdJd, AhJh
      x/f = AJo, AQo, AKo, A8s, 77, 88
      x/c = KTs, A9s

Czyli poddaje on na tym flopie 52 układy spośród 124, a cbetuje około 50%
      Gramy oczywiście call.

Turn 6h

Kolejny barell to imo coś w stylu 99+, QJs, AhKh, AhQh, KhQh, AhJh, KhJh
      Nie wiem co zrobić z ATs, myslę że spokojnie można zagrać tutaj pot control, nawet z AhTh.

Jego sizing powtarza się i jest to pół puli. Moje pot oddsy wynoszą 25%, natomiast JJ vs ten range ma niecałe 20%

Czy to jest fold na turnie?

River 5s co jest totalnym blankiem. I co robicie?
  • 2 odpowiedzi