Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 77

• fedGOAT
      fedGOAT
      Srebro
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 167
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $6.45 (129 bb)
      BB: $8.46 (169.2 bb)
      UTG: $6.24 (124.8 bb)
      Hero (MP): $5.51 (110.2 bb)
      CO: $5.50 (110 bb)
      BTN: $4.33 (86.6 bb)

Preflop: Hero is MP with :7h: :7s:
      UTG folds, Hero raises to $0.15, CO calls $0.15, BTN raises to $0.25, SB calls $0.23, BB folds, Hero calls $0.10, CO calls $0.10

Flop: ($1.05) :8s: :9s: :6s: (4 players)
      SB checks, Hero checks, CO checks, BTN bets $0.50, SB folds, Hero calls $0.50, CO folds

Turn: ($2.05) :8d: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1, Hero calls $1

River: ($4.05) :2d: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.95, Hero folds

Results:
      $4.05 pot ($0.17 rake)
      Final Board: :8s: :9s: :6s: :8d: :2d:
      Hero mucked :7h: :7s: and lost (-$1.75 net)
      BTN mucked and won $3.88 ($2.13 net)

Gracie tutaj x/f już na flopie? Na flopie mam 2 czyste outy (Ts,5s), trafiając straighta mogę być dead jak villain by miał kolor, albo wyższego straighta, a trafiając kolor muszę liczyć na to, że villain zagra xback na turn i river. Trochę się pogubiłem w tym rozdaniu. Villain to unk, ale po tym 3becie na preflopie można wnioskować, że to gracz rekreacyjny.
  • 3 odpowiedzi
    • lenrok1999
      lenrok1999
      Srebro
      na forum od: 09.09.2018 Posty: 47
      PreF; jak tu jeszcze po tym reraisie wszedl sb to raczej gral bym cos w stulu fit or fold bez pozycji ,PostF jak zrobiles check dostales bet 50% i dochodzi do ciebie akcjia znowu to wrzucasz stack
      nie chcac tracic silnie drawujacej reki bo masz obu stronny do strita i do pokera natomiast najprawdopodobniej twoja reka tylko liczy sie na flopie bo nawet jak tam ci doleci kolejny spade to on go moze nie miec i nie wygenerujesz akcji lub moze miec wyzszego flesha a moze tez wlasnie potoczyc sie tak jak potoczylo czyli pasywne proby dobrania do jakiegos ukladu i odpuszczenie w przypadku jego braku i strata kasy . a wrzuta tam na flopie to w najgorszym wypadku mysle z jakies 50 % na zakres QQ+,AJs+,AJo+ masz na flopie 65% na 35%
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 122
      Sizing squeeza pre jest niski, niepełny stack sugeruje fisha, SB dokłada - pewnie call pre jest spoko, ale w puli cztero-osobowej dominacja set vs set będzie częstsza.
      Postflop - BU mimo że to fisz, betuje vs trzy osoby, i dla mnie to jest easy fold flop.
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Preflop miniSQ może oznaczać różne rzeczy, często nawet mocne madehandy QQ+, których agrofish nie odpuści nawet w MW, dodatkowo może mieć tu drawa do jednej karty z Made hand. Poker jest kuszący, ale generalnie ja to sobie odpuszczam odrazu na flopie i zapominam o rozdaniu.