Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dwa pytania. wplaty z banku do portweli i hud na party

• hrty75467thfh
      hrty75467thfh
      Basic
      na forum od: 19.10.2018 Posty: 3
      Witam. jako ze do tej pory robilem depozyty z karty zagranicznego banku i nigdy nie robilem wyplaty nie wiem jak teraz moge zrobic depozyt z konta w polskim banku, wiem ze depo bezposrednio na room nie przejdzie ale jak to wyglada z depozytem na skrill gdzie skrill pyta/wymusza zaznaczenie info czy srodki ida na hazard. wiem ze jesli zaznacze ze nie na hazard to nie bede mogl potem zrobic depo na poker room a jak to wyglada gdy zazancze za srodki ida na hazard? zaakceptyje mi wplatte karta na skrill a potem do roomu?

moglyby mi to ktos lopatologicznie wytlumaczyc?

drugie pytanie odnosnie huda na party:

szukalem ale znalazlem sprzeczne informacje, pisalem do party ale powiedzieli mi ze musze pytac support huda. takze pytanie jest takie na jakich grach /stolach dziala hud a na jakich nie dziala? chciualbym grac na FF regular cash turnieje i troche sitngo.

GL
  • 3 odpowiedzi
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 122
      Na fastach, turniejach, sngo hud działa normalnie. Na stolikach cash staty są zawsze liczone od zera.
    • Pogromcauts
      Pogromcauts
      Basic
      na forum od: 17.10.2018 Posty: 6
      Eden
    • jrj83vf74hdue
      jrj83vf74hdue
      Global
      na forum od: 20.10.2018 Posty: 2
      @4greg4. Dziekuje wlasnie o to mi chodzilo. Pozdro i GL

Co do kwesti platnosci to troche zle zaczalem. Slaby research i zle pytanie ale nvm.

Generalnie nikt nie odpisal to skrobne co ustalilem poprzez googla.

Wychodzi generalnie na to ze jesli chce wplacic kilka k pln to najlepiej zrobic przelew sepa na ecopayz. bo z tego co wiem to ecopayz i revolut nie pyta o to czy srodki ida na hazard. Ale revolut moze zapytac o zrodla dochodu a nie mam ochoty dokladac sobie dodatkowych weryfikacji.
      Co do skrilla to najbezpieczniej bylo by zasilic psc bo przy probie wplaty karta pyta wlasnie o cel wplaty i wysyla info do banku ze srodki ida na hazard i z automatu blokada. Troche to dziwne bo chyba to gowno typu sts tez ma skrilla a w momencie robienia depo na skrill bank nie wie czy zrobie potem depo do "legalnego" /polskiego buka czy szkadzacego i uzalezniajacego zlego zagranicznego operatora.

takze temat do zamkniecia

pozdro600