Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Kilka nurtujących mnie pytań Blackjack

• Pytajnik
      Pytajnik
      Basic
      na forum od: 19.10.2018 Posty: 3
      Witajcie grajki,

Pierwsze moje pytanie dotyczy gry Blackjack.
      Grywałem sobie, gdy było to legalne przez internet i mogłem mając dwie karty wszystkie je podwajać, natomiast gdy poszedłem do kasyna za granicą kobieta mi powiedziała, że nie mogę podbić, gdy miałem w ręku asa. Powiedziała coś niezrozumiałego po angielsku, że 9, 10, 11 nie może albo ja zle zrozumialem albo powiedziała coś, co nie miała na myśli?

Drugie pytanie także do gry Blackjack.
      Gdy miałem Blackjack, krupier miał asa to zapytała o coś, ja powiedziałem tak i mi oddał żetony, co jest niezrozumiałe, bo jakby miał też Blackjack to by był remis i zwrot, więc po co o coś pyta w tym momencie? Może tutaj zle zrozumialem?

Trzecie pytanie do gry Blackjack.
      Jeśli zrobie split np. dwóch osemek to czy pozniej moge do kazdego zestawu po splicie zrobic znow ewentualny split albo double?
  • 3 odpowiedzi