Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 AQs

• shylikea
      shylikea
      Złoto
      na forum od: 02.09.2014 Posty: 37
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2 (100 bb)
      BB: $9.45 (472.5 bb)
      Hero (UTG): $2.12 (106 bb)
      MP: $2.12 (106 bb)
      CO: $3.78 (189 bb)
      BTN: $2.12 (106 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Qh: :Ah:
      Hero raises to $0.05, 3 folds, SB raises to $0.18, BB folds, Hero calls $0.13

Flop: ($0.38) :8h: :6d: :7d: (2 players)
      SB bets $0.18, Hero calls $0.18

Turn: ($0.74) :Kh: (2 players)
      SB bets $0.23, Hero raises to $0.50, SB calls $0.27

River: ($1.74) :Qs: (2 players)
      SB bets $0.50, Hero folds

Results:
      $1.74 pot ($0.06 rake)
      Final Board: :8h: :6d: :7d: :Kh: :Qs:
      SB mucked and won $1.68 ($0.82 net)
      Hero mucked :Qh: :Ah: and lost (-$0.86 net)

Preflop:

Standard call. Gdy ktoś 3betuje EP i nie widze, że jest mega loose jeżeli chodzi o 3bety vs wczesne pozycję to gram call.

Flop:

Flop, no to ez call. Nie mam potrzeby raisowania.

Turn:

Jeżeli chodzi o turn. To po fakcie stwierdzam, że mega źle zagrałem. Mogłem po prostu callnąć. Nawet nie chce mówić co o tym myślałem podejmująć decyzję raisa. Może tylko dlatego to zrobiłem, że gdy trafiajac color ściągnę value z jego AA czy KK. Ale czy by się wypłacił? Raczej powiniem tanio dojsć do rivera z tego turna.

River:

Ez fold.
  • 4 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 289
      Standard call. Gdy ktoś 3betuje EP i nie widze, że jest mega loose jeżeli chodzi o 3bety vs wczesne pozycję to gram call.
      Krótko mówiąc uważasz ,że czasem masz tu 4bet 4 value?

Jeżeli chodzi o turn. To po fakcie stwierdzam, że mega źle zagrałem. Mogłem po prostu callnąć.
      Wolę tu flatować bo masz dobre oddsy i bijesz inne drawy. Jeśli jednak raisujesz to na pewno nie takim sizingiem - czy twoim zdaniem jakakolwiek lepsza ręka niż twoja folduje na taki anemiczny raise?

River:
      Ez fold.
      Przy tej cenie i ilości nietrafionych drawów to easy call.
    • shylikea
      shylikea
      Złoto
      na forum od: 02.09.2014 Posty: 37
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      Krótko mówiąc uważasz ,że czasem masz tu 4bet 4 value?

Jeżeli chodzi o turn. To po fakcie stwierdzam, że mega źle zagrałem. Mogłem po prostu callnąć.
      Wolę tu flatować bo masz dobre oddsy i bijesz inne drawy. Jeśli jednak raisujesz to na pewno nie takim sizingiem - czy twoim zdaniem jakakolwiek lepsza ręka niż twoja folduje na taki anemiczny raise?

River:
      Ez fold.
      Przy tej cenie i ilości nietrafionych drawów to easy call.

Kurczę. Przed chwilą coś napisałem ale zastanowiłem się 2x i usunąłem to bo to było mega głupie, mega głupia rozkmina. Dziękuję za Twoje odpowiedzi. Co do 4bet value to mam wtedy gdy wiem, że ktoś gra loose 3bet vs EP ale to muszę mieć dużo rąk. Poza tym nie lepiej jak ktoś gra loose 3bet grać call ? Po co miałbym wyrzucać kogoś z gorszych rąk? Nie wiem jak do tego podejść :)
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      na forum od: 24.12.2011 Posty: 378
      Preflop ok, flop snap fold. Jak dla mnie gość ma w range śmiało JJ+, AJo+ Ajs+, może nawet jakieś TT. Twoje outy 2x overcard (6 outow, ale 2 piki zabijają od razu akcje), do tego ewentualny A na bardzie też zabija akcje od par JJ, qq, kk, czyli ewentualny A/Q na boardzie rzadko kiedy będzie opłacony. Do tego, jest mnóstwo kart które mogą pokrzyzowac Ci plany . Tak naprawdę jedynym konkretnym outem jest backdoor do flusha (jak go trafisz to przeciwnik nie przestraszy się i będzie bulic)
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 285
      Flop call mi się podoba, pod warunkiem ze bedziesz atakował scary karty. Zobacz na swoj range, masz sety, OESD, a rywal 3betujac vs EP ze SB ma JJ+, AQ+, rzadko to będzie cokolwiek innego.