Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 66

• shylikea
      shylikea
      Złoto
      na forum od: 02.09.2014 Posty: 37
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.24 (162 bb)
      Hero (BB): $2.54 (127 bb)
      UTG: $2 (100 bb)
      MP: $2.05 (102.5 bb)
      CO: $2.56 (128 bb)
      BTN: $2 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with :6h: :6s:
      UTG folds, MP raises to $0.04, CO folds, BTN calls $0.04, SB calls $0.03, Hero calls $0.02

Flop: ($0.16) :Ts: :Qd: :6c: (4 players)
      SB checks, Hero checks, MP checks, BTN bets $0.08, SB calls $0.08, Hero raises to $0.30, MP folds, BTN calls $0.22, SB calls $0.22

Turn: ($1.06) :7h: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.32, BTN calls $0.32, SB raises to $0.64, Hero calls $0.32, BTN calls $0.32

River: ($2.98) :3h: (3 players)
      SB bets $0.92, 2 folds

Results:
      $2.98 pot ($0.10 rake)
      Final Board: :Ts: :Qd: :6c: :7h: :3h:
      SB mucked and won $2.88 ($1.90 net)
      Hero mucked :6h: :6s: and lost (-$0.98 net)
      BTN mucked and lost (-$0.98 net)

Preflop:

Stanard

Flop:

Gram check bo nie chce wszystkich nagle wyrzucić tu z rozdania. Aż tak mokro nie jest chociaż jakieś JK mająć OESD...

Turn:

Gram 1/3. Teraz tak myślę, że to było za mało... chyba nie chciałem ich wyrzucać grająć zbyt dużo z ich street drw. Teraz tak myślę, że mogłem zagrać za 1/2 i wiele by to nie zmieniło a mógłbym więcej value ściągnąć. I dobrze, on tu gra raise. Myślę, że może tu być set 77? Raczej ich by nie 3betował poza tym po 70 rękach ma 0 3betów z SB a w dodatku raczej wolałby zagrać call mająć street drw.

River:

Snap bet za 1/3. Uzupełnia się 45. I może mieć tu seta 77. Postanowiłem foldnąć. Czy dobrze?
  • 4 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 289

Flop:
      Gram check bo nie chce wszystkich nagle wyrzucić tu z rozdania. Aż tak mokro nie jest chociaż jakieś JK mająć OESD...
      yup, inna sprawa,że nieco za niski ten raise - na oko za 0,35-0,38 powinieneś.
      Turn:
      Gram 1/3. Teraz tak myślę, że to było za mało... chyba nie chciałem ich wyrzucać grająć zbyt dużo z ich street drw. Teraz tak myślę, że mogłem zagrać za 1/2 i wiele by to nie zmieniło a mógłbym więcej value ściągnąć. I dobrze, on tu gra raise. Myślę, że może tu być set 77? Raczej ich by nie 3betował poza tym po 70 rękach ma 0 3betów z SB a w dodatku raczej wolałby zagrać call mająć street drw.
      Nikt tu nigdy nie ma 77, bo niby dlaczego miałby grać bet/call z dwoma overkartami na takim stole? Co do sizingu - 1/2 jest spoko i fajnie ustawia grę na river. Dostajesz raise i przy tych oddsach no brainer call.

River:

Snap bet za 1/3. Uzupełnia się 45. I może mieć tu seta 77. Postanowiłem foldnąć. Czy dobrze?
      Często biorąć pod uwagę przebieg rozdania możesz bez problemu wykluczyć pewne ręcę. Zarówno 77 jak i 54s to zbyt słabe ręcę by w multiwayu kontynuować na flopie, jakim więc cudem po tak agresywniej akcji na flopie i turnie dalej miałyby być w rozdaniu? Co do samego spota - bije Cie tu głównie 98, ale biorąc pod uwagę sizing przebicia na turn(minraise) jest duża szansa,że SB jest graczem mocno rekreacyjnym i będzie tu miał np. QT czy 76 - dlatego też gram call chociaż spodziewam sie często przegrać spota.
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 103
      Potrzebujemy 19% na call na river, wystarczająco często zobaczymy tam jakieś QT czy inne słabsze od naszych ręce, zdecydowanie call.
    • BicycleRaida
      BicycleRaida
      Brąz
      na forum od: 20.07.2018 Posty: 14
      Realnie bije Cię tylko QQ, TT i 98. Bijesz QT i każde Qx które mogło tak zagrać. Będziesz często z tylu, ale ja bym przy takich oddsach to sprawdził na river.
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      na forum od: 24.12.2011 Posty: 378
      Mocniej turn, osobiście pokusil bym się o nawet 60-70 procent posta. River call