Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 QQ

• shylikea
      shylikea
      Złoto
      na forum od: 02.09.2014 Posty: 37
      Witam, tak jak mówilem zaczynam wrzucac rozdania. Dzis bedzie az 8. I czy one bede proste dla Was i smieszne, no cóz... ja chce sie czegos nauczyc. Bede staral sie wyjasniac wszystko jak podchodzilem do kazdej z tych rak.

Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.23 (161.5 bb)
      Hero (BB): $7.39 (369.5 bb)
      UTG: $1.90 (95 bb)
      MP: $0.90 (45 bb)
      CO: $2.22 (111 bb)
      BTN: $2.03 (101.5 bb)

Preflop: Hero is BB with :Qh: :Qd:
      UTG folds, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, 2 folds, Hero calls $0.04

Flop: ($0.19) :2c: :Jh: :7h: (3 players)
      Hero checks, MP checks, CO bets $0.10, Hero calls $0.10, MP folds

Turn: ($0.39) :Kd: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.22, Hero calls $0.22

River: ($0.83) :Tc: (2 players)
      Hero bets $0.40, CO folds

Results:
      $0.83 pot ($0.03 rake)
      Final Board: :2c: :Jh: :7h: :Kd: :Tc:
      Hero mucked :Qh: :Qd: and won $0.80 ($0.42 net)
      CO mucked and lost (-$0.38 net)

A więc tak:

Preflop:

Tak jak teraz o tym myślę to nie wiem czemu tego nie 3betowałem. Może przeoczyłem i myślałem, żę to EP a przeciw EP nie zawsze 3 betuje QQ - często ale nie zawsze. Jak ktoś gra mega tight z EP to nie chce izolować się na AA czy KK , wiadomo callną też powiedzmy 99 ++ oraz AKs i o oraz AQs. W związku z tym, że ziomek z CO calluje zakładam, że robi to z 66 +i jakimiś sutied broadwayami oraz może 98s 78s i A suited. - gra przeciwniko niepełnemu stackowi z pozycją więc duże prawdopodobieństwo.Postanawiam dołożyć. Kurczę jak o tym myślę to powinienem to 3betnąć, myślałem, że otwiera EP i calluje MP. Mój błąd.

Flop:

Więc jeżeli chodzi o flopa to wiadomo - leci call. On tu może dla protekcji donkować top parę vs drw color lub donkować drw color.. Ja tu trzymam Qh więc mu troche ucinam drw.

Turn:"

Jeżeli chodzi o turna. Postanawiam tu callować myślać, że na scare karcie typ mnie wyrzuci z rozdania. Nadal może tu trzymać TJ czy 9J i drw color?

River:

Takżę tutaj vs miss jego donk gram bet za 1/2 , ponieważ - drw się nie uzupełnił, 89 nie wpadło. Ja trzymam QQ więc b. rzadko on tu ma AQ, które zresztą raczej by 3betował vs fish niepełny stack na MP. Gram 1/2 , ponieważ nie chce reprezentująć tu streeta jakiś przypadkowy K? Kurdę jak teraz rozkminiam te rozdanie to chyba jest fatalne z mojej strony.
  • 2 odpowiedzi
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 963
      Pre to jest zawsze 3-bet. QQ nie gra za dobre w 3-way i jest za silny na setmining.
      Co do flopa, ja się skłaniam ku db. Nie chcesz zobaczyć żadnego A i K oraz serca (chociaż trochę FD blokujesz)
      Tak jak zagrałeś to turn ok - nie ma sensu raise i fold też jeszcze słaby
      Natomiast river nie rozumiem.
      Takżę tutaj vs miss jego donk gram bet za 1/2 - nie wiem co masz na myśli.
      Co do zagrania db na river, to jest to zamiana QQ w bef - bo jakie gorsze ręce mają Cię sprawdzić?
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 285
      Mozesz callowac teoretycznie vs EP, ale gdy jest open i call - sqz 100% czasu z QQ - niezależnie od pozycji.

Takżę tutaj vs miss jego donk gram bet za 1/2 , ponieważ - drw się nie uzupełnił, 89 nie wpadło. Ja trzymam QQ więc b. rzadko on tu ma AQ, które zresztą raczej by 3betował vs fish niepełny stack na MP. Gram 1/2 , ponieważ nie chce reprezentująć tu streeta jakiś przypadkowy K? Kurdę jak teraz rozkminiam te rozdanie to chyba jest fatalne z mojej strony.
      ale Ty tu betujesz for value czy blef?