Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Gra online z Danii

• Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      na forum od: 28.01.2010 Posty: 119
      Siemanko

Sprawa wygląda tak. Pracuje na statkach i jestem w tej chwili na Morzu Północnym.

Nie ma tu zasiegu, ale za to armator udostępnia nam Internet.

Nie wiem jak to sie dokładnie odbywa, ale firma jest duńska i gdy loguje sie na PartyPoker wyskauje mi komunikat z obrazka poniżej.

Czyli PartyPoker wykrywa, że niby jestem w Danii.

Może ktoś wie co zrobić w takim przypadku?

• 11 odpowiedzi
    • Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      Podbijam, bo wczoraj mój post zaginął pośród chińskich znaczków :)
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 103
      Postępować zgodnie z tym co jest napisane i zarejestrować się na da.partypoker.com ?
    • Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      Napisane przez peterzimmerman
      Postępować zgodnie z tym co jest napisane i zarejestrować się na da.partypoker.com ?

Nie chciałem niczego robić pochopnie, żeby potem nie dostać bana za multikonto, albo coś tam, ale jeżeli tak można to zaraz zakładam
    • Mariosgh
      Mariosgh
      Brąz
      na forum od: 08.12.2009 Posty: 35
      Jak się boisz to nie lepiej supportu się spytać?
    • SiemaAS
      SiemaAS
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 19.04.2014 Posty: 493
      Siema,

W takich przypadkach, najlepiej skontaktowac sie z supportem poker roomu.

Pozdrawiam,
      SiemaAS
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 784
      Jest livechat więc się z nimi skontaktuj.
    • Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      Napisałem do supprotu, wszystko im nakreśliłem, a odpowiedź była taka, że nie mogę grać na z konta PartyPoker.com jeżeli znajduje się na terytorium Danii.

Już nie chciałem drążyć, że wcale się tam nie znajduję tylko mam duńskie IP.

W każdym razie zapytałem czy mogę zarejestrować się na PartyPoker.DK i po długim czasie oczekiwania odpowiedzieli mi, że tak.

No to super, podziękowałem za kontakt i wziąłem się za tworzenie konta i tu niespodzianka. Dane, które trzeba wypełnić, żeby zarejestrować się na PartyPoker.DK mogą być tylko osoby, która mieszka w Danii.

Także super PartyPoker support, dzięki za pomoc :f_thumbsup:
    • jrj83vf74hdue
      jrj83vf74hdue
      Global
      na forum od: 20.10.2018 Posty: 2
      Ale to chyba standard ze aby grac z terytorium danego kraju musisz byc rezydentem i musisz to potwierdzic dokumentami to w pokeze online standard. Zwlaszcza ze Dania jest rynkiem uregulowanym

Swoja droga jestem ciekaw jaki masz adres na statku. Ze np Jan Kowalski Moze polnocne okret orzel kajuta nr 5?

No offence mej
    • Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      Napisane przez jrj83vf74hdue
      Ale to chyba standard ze aby grac z terytorium danego kraju musisz byc rezydentem i musisz to potwierdzic dokumentami to w pokeze online standard. Zwlaszcza ze Dania jest rynkiem uregulowanym

Swoja droga jestem ciekaw jaki masz adres na statku. Ze np Jan Kowalski Moze polnocne okret orzel kajuta nr 5?

No offence mej

No tak...tylko, że ja po prostu szukam tutaj rozwiązania w związku z zaistniałą sytuacją, jeżeli istnieje jakiekolwiek, bo zależy mi na grze, a kontrakty mam 4/4 tyg to znaczy, że co 4 tygodnie, jestem 4 tygodnie na statku
    • jd938rbei393be
      jd938rbei393be
      Global
      na forum od: 20.10.2018 Posty: 1
      Czyli jak rozumiem jestes rezydentem Polski ale chcesz grac z Danii i zeby tam grac trzeba otworzyc nowe konto i zapewne je tam najpierw zweryfikowac adresem tak jak i itali czy hiszpani. Ja bym pod zadnym pozorem nie uzywal vpn na koncie ktore jest na Twoje dane i jest na starsach czy pp szkoda konta jesli wykryja lub cie rozlaczy. Nie sugeruje otwierania na kogos innego. imo to ciezka sytuacja bo mieszkasz w innym kraju a grasz w innym z uregulowanym rynkiem. Ja bym zapytal (z nowo utworzonego maila bez twoich danych) support acr (siec WPN). Opisz szczegolowo sytuacje i zapytaj czy pozwola Ci grac w ten sposob (dopiszczaja gre z usa wiec moze byc ok przynajmniej nie maja dani w krajach gdzie nie akceptuja graczy). Jesli nie to ostatnia opcja imo to ze jest w tej sieci (wpn) stronka pokerking ktora podobno kladzie laske na zabezpieczenia i jesli utworzysz konto na polski prawdziwy adres i dane z polskiego ip i grac poprzez vpn z polskim ip powinno byc ok. Tylko jest jedno ale nie graj tam cash bo byla afera ze jest duzo botow. turnieje sa spoko calkiem i duzo top graczy tam grinduje. Vpn musi miec zabezpieczenia przed rozlaczeniem. Tym sposobem nie ryzukujesz konta na starsach czy pp a ryzyko banu na wpn i utraty kasy jest male (imo max upomnienie). Sam zdecyduj czy gra jest warta zachodu. Gl
    • Tomek990
      Tomek990
      Brąz
      Napisane przez jd938rbei393be
      Czyli jak rozumiem jestes rezydentem Polski ale chcesz grac z Danii i zeby tam grac trzeba otworzyc nowe konto i zapewne je tam najpierw zweryfikowac adresem tak jak i itali czy hiszpani. Ja bym pod zadnym pozorem nie uzywal vpn na koncie ktore jest na Twoje dane i jest na starsach czy pp szkoda konta jesli wykryja lub cie rozlaczy. Nie sugeruje otwierania na kogos innego. imo to ciezka sytuacja bo mieszkasz w innym kraju a grasz w innym z uregulowanym rynkiem. Ja bym zapytal (z nowo utworzonego maila bez twoich danych) support acr (siec WPN). Opisz szczegolowo sytuacje i zapytaj czy pozwola Ci grac w ten sposob (dopiszczaja gre z usa wiec moze byc ok przynajmniej nie maja dani w krajach gdzie nie akceptuja graczy). Jesli nie to ostatnia opcja imo to ze jest w tej sieci (wpn) stronka pokerking ktora podobno kladzie laske na zabezpieczenia i jesli utworzysz konto na polski prawdziwy adres i dane z polskiego ip i grac poprzez vpn z polskim ip powinno byc ok. Tylko jest jedno ale nie graj tam cash bo byla afera ze jest duzo botow. turnieje sa spoko calkiem i duzo top graczy tam grinduje. Vpn musi miec zabezpieczenia przed rozlaczeniem. Tym sposobem nie ryzukujesz konta na starsach czy pp a ryzyko banu na wpn i utraty kasy jest male (imo max upomnienie). Sam zdecyduj czy gra jest warta zachodu. Gl

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź.
      Nie wygląda to różowo :/ ale zależy mi na grze, więc będę próbował jakoś to ugryźć