Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wypłata po shipku - weryfikacja

• Rozkminiator
      Rozkminiator
      Basic
      na forum od: 18.10.2018 Posty: 3
      Hey, udało mi się zawinąć wreszcie 4 masztowca, i zrobiłem wypłatę na starsie,
      wcześniej robiłem drobne wpłaty i wypłaty i nie weryfikowali mi konta. Aktualnie poprosili o skan dowodu i ostatni rachunek za media lub wyciąg z konta.
      Co im wysyłaliście jeśli chodzi o potwierdzenie na zasadzie ostatniego rachunku za media ?
      Ile czasu trwa ich weryfikacja ?
      Oraz czy robiliście to na zasadzie linka podanego do wysyłania tych danych czy po prostu przed odpowiedź w mailu

z góry dzięki
  • 4 odpowiedzi
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 235
      Ja tez miałem weryfikacje wczoraj... Zależało mi na czasie to wysłałem 2 razy. Raz z softu a raz na mail. Wysłałem skan dowodu 2 strony oraz ubezpieczanie na skuter jako dokument potwierdzający. Czekałem 8 godzin
    • Rozkminiator
      Rozkminiator
      Basic
      na forum od: 18.10.2018 Posty: 3
      Napisane przez raczek666
      Ja tez miałem weryfikacje wczoraj... Zależało mi na czasie to wysłałem 2 razy. Raz z softu a raz na mail. Wysłałem skan dowodu 2 strony oraz ubezpieczanie na skuter jako dokument potwierdzający. Czekałem 8 godzin
      dzięki za informacje, tyczyło się to stars'a EU a nie ES tak ?
      pisaleś do nich wiadomość po polsku wysyłając maila ?
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 235
      Eu. Z angielskiego kuleje. Takie coś przeszło :-)

http://prntscr.com/l7ox5l

Jeśli się nie mylę to brzmi mi jak polisa na rower ale pewnie to nie jedyny błąd xD
    • PiootrJ
      PiootrJ
      Brąz
      na forum od: 07.12.2016 Posty: 101
      @raczek666 e nie jest tak źle, najwyżej w supporcie pomyśleli, że musisz mieć drogi rower :)