Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 44

• fedGOAT
      fedGOAT
      Srebro
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 167
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.25 (112.5 bb)
      Hero (BB): $2.58 (129 bb)
      MP: $2 (100 bb)
      CO: $2 (100 bb)
      BTN: $2.39 (119.5 bb)

Preflop: Hero is BB with :4h: :4c:
      3 folds, SB raises to $0.06, Hero calls $0.04

Flop: ($0.12) :9c: :4d: :Td: (2 players)
      SB bets $0.06, Hero calls $0.06

Turn: ($0.24) :6c: (2 players)
      SB bets $0.12, Hero raises to $0.48, SB calls $0.36

River: ($1.20) :Ad: (2 players)
      SB bets $0.58, Hero folds

Results:
      $1.20 pot ($0.04 rake)
      Final Board: :9c: :4d: :Td: :6c: :Ad:
      SB mucked and won $1.16 ($0.56 net)
      Hero mucked :4h: :4c: and lost (-$0.60 net)

Powinienem sprawdzać bet rywala na river? Przeciwnik ma staty 53/38 po 35h. Wiem, że powinienem raisować flopa zwłaszcza przeciwko takiemu gościowi, ale w trakcie rozdania sugerowałem się tym, że ludzie bardzo często pasują do raisów na flopie. Myślałem, że on gra tak na river tylko z flushami i nie spodziewałem się, że on grałby w ten sposób AT albo T9.
  • 3 odpowiedzi
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 963
      pre ok. Flop powinien być zdecydowanie rasie. Jak już zagrałeś flop pasywnie, to turn zdecydowanie wyższy tak do 0,6-0,65$ ten rasie. On potrzebuje tylko około 22%EQ na call. River pewnie miał ten kolor i pewnie poprawny fold, ale ja wątpię abym potrafił to zrzucić. Co do stat to przy takiej próbce nie warto patrzeć - tu raczej obserwacja jak grasz reg stoły czy coś głupiego zrobił czy nie
    • lenrok1999
      lenrok1999
      Srebro
      na forum od: 09.09.2018 Posty: 50
      mysle ze mozesz sobie smialo pozwolic na 3 bet pre flop natomiast nawet jezeli zdecydowales sie na cos takiego to wgl tak nie rozumiem zupelnie decyzji na flopie wgl brak rise to jak tak rozgrywasz gotowe uklady to wlasciwie na to by wychodzilo jak bys wywalil te czworki pre flop
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Preflop ok - nie ma co 3betować na kolesia 53/38 z 44 jak nie wiemy o nim nic, jeśli nie złapiemy seta dostaniemy dwa calle cbetów i na Riverze będziemy błagać o śmierć.
      Flop na takiego kolesia zdecydowanie RAISE - koleś ma prawdopodobnie tak przerośnięte ego, że callnie Cię raz z wszystkim.
      Turn poprawka agresji i na River gram za jego stacka - ma kolor to trudno. Nie valuebetując takich kart z takimi kolesiami tracimy kasę.
      Ale już skoro zrobiło się jak się zrobiło na tego kolesia gram call na river.