Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] AJo

• Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 202
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2.60 (130 bb)
      BB: $0.19 (9.5 bb)
      UTG: $3.98 (199 bb)
      MP: $3.70 (185 bb)
      CO: $2.04 (102 bb)
      BTN: $2.02 (101 bb)

Preflop: Hero is SB with :Jc: :As:
      UTG folds, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, BTN folds, Hero raises to $0.26, BB folds, MP calls $0.20, CO calls $0.20

Flop: ($0.80) :Ac: :Kc: :3h: (3 players)
      Hero checks, MP checks, CO bets $0.40, Hero calls $0.40, MP folds

Turn: ($1.60) :2h: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.70, Hero calls $0.70

River: ($3) :6c: (2 players)
      Hero checks, CO checks

Jak gracie preflop na cały zakres na grajka z mp? nie mam info o przeciwnikach ponieważ re-player pokazuje mi staty a w grze już mam normalnie, chodz normalnie to za dużo powiedziane
      Więc gramy vs wczesna pozycja na sb myślę, że można sprawdzić lub pasować, normalnie grałbym to przez pas na ale dostłaem dobre potodds do 3-betowania pre. Wiem, że jeśli przeciwnik będzie chciał 4-betować to mam prosta decyzję o foldzie, moim targetem jest gość na CO

Gramy w3-bet pocie, flop jest suchy blokujemy większość kombinacji Ax wiemy też, że nie mam tu 3-streetów value i przeciwnik raczej mocniejsze układy w większości czasu raczej by grał przez 3-bet, tylko przypuszczam obstawiam go że może mieć jakieś niższe Ax,wysokie SC, i niższe parki od tego chcemy tu dostać value.

turn jest dla nas dobry i możemy bluffcatchować spota gdyż przeciwnik może overpleyować lub możemy przegrywać swoje układy, on może wiedzieć, że ja mogę mieć słabszy układ od niego i chce valuebetować jakieś kilka kombo po moim x/preflop i realizuję dalej swój plan na turnie pasywnie

river o tyle jest dobry bo blokujemy jego układy flushy, chodz wiem, że jeśli przeciwnik postawi zakład to gram x/back bo nie widzę reki od której mamy value

ps. Czy jest sens odejście od swojej strategii?
  • 8 odpowiedzi
    • lenrok1999
      lenrok1999
      Srebro
      na forum od: 09.09.2018 Posty: 46
      jezeli obrales taka linie to na flopie reprezentujesz mnostwo drawow co za tym idzie masz ez all in na river po trafieniu rzekomego flasha
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      na forum od: 24.12.2011 Posty: 377
      Nie widzi mi się rozegranie w ten sposób postflopa. Squezee jak dla mnie poprawny (opcjonalnie jest też fold na preflopie) . Mamy MP który wygląda na jakiegoś rega/ nita i CO które prezentuje się słabo. Dla mnie to albo cbet/ stackoff flop albo cbet/fold w sytuacji gdy MP calluje. Cbbet tutaj obowiązek. Trafiamy naszego asa, co ma w range sporo niższych Ax, może jakieś Kx i drawy skoro prezentuje się tak słabo (jedynie bije Cię trafionym 33 i K3) więc cbet for value jak i dla sprawdzenia MP (on będzie grał fit or fold). W przypadku gdy MP calluje cbet to x/f (ma lepiej), a gdy gramy tylko z co gram 2nd barrel turn i drobny bet za 1/4 // 1/3 puli River (wolę dać taki bet jak pozwolić CO barrelowac i mieć problem). Chociaż dla mnie łatwiejszym wyborem jest cbet / stackoff na flopie. CO też nie obstawiam na jakieś trapowane AA/ Kk/ czy AK (myślę że w obliczu squezeea by odpalił się z takimi rękoma).
      Edit jeszcze: ale gdybym. Miał reada że co jest jakimś regiem/ murem/ nitem to fold na preflopie.
      @lenrok Hero nie prezentuje wcale Drawa (squezuje oop preflop- w ten sposób pokazuje mocna reke, anie jakieś suite connectory).
      Co villain zaprezentował? 33?
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      A co do tego czy jest sens odchodzić od swojej strategii to uważam że absolutnie nie. Nl2/5 jest takim limitem, na którym grając bardzo prosta i stabilna grę możemy mieć wystarczające ev+ i nie ma absolutnie potrzeby żeby wychodzić poza prosta strategie. Jest to poziom na którym jedyne co warto szlifowac swoją strategie.
    • Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      Przeciwnik pokazał A10:heart:
    • axeloka
      axeloka
      Złoto
      na forum od: 07.08.2013 Posty: 49
      Squeeze preflop jak izolacja fishki? Dobry pomysł.
      Jako izolacja fishki z nitem jako original raiser - zły pomysł.

Tak stackoff na F w MW ze średnim asem? Mocno. Really?
      Postflop gram tak samo.
      Well played.
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      Stackoff vs fisha tak, myślę może mógłby wrzucić drawy, może jakieś słabsze Ax, więc for value i ochrony ręki. Czystych kombinacji które biją nas na flopie przeciwnik praktycznie nie ma (wątpię żeby trapowal jakieś ak/ aq/ aa/kk przy naszym squezee), jedynie set 33 nas bije. Natomiast jeśli Co jest jakiś nitem/regiem to fold preflop.
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      Natomiast callujac to praktycznie gość ma oddsy na drawa (Bet za 1/2 puli we 3way pocie i 1/3 na turnie). Dlatego cbet flop koniecznie, jak Mp pasuje, a co chce się stackowac to stackoff, jak MP gra to jest praktycznie cbet/fold

Edit żeby nie robić spamu; podsumowując moje wypociny i nie poukładane myśli. Preflop ok. Post flop brak cbet poważny błąd (grasz bez pozycji, masz gotowa rękę na fisze, a jej nie bronisz na mokrym boardzie i dodatkowo oddajesz inicjatywę). Poza tym brak cbet utrudnia Ci ocenę swojej pozycji w rozdaniu (nie wiesz czy jesteś z przodu czy z z tyłu). Dlatego dla mnie cbet za 2/3 pota lub lekko ponad jest obowiązkiem. Co do ewentualnego stackoff. Faktycznie jest to mocno drastyczne zagranie, ale mamy już na flopie mocno nabudowanego pota, a mokry board wymusza mocne sizingi (szybko będziemy pot commited), a wolę wrzucić stacka na flopie vs fiszka niż na River callowac z obowiązku (a mamy gotowa rękę na fisze więc nie mam zamiaru zrzucić).
      Aś played: zagranie fajne jak liczysz na jakieś thin value i masz myślących przeciwników. Ale jest to Nl2. Tutaj masz grać prosta, ale solidna grę, a nie kombinować na ludzi którzy grają rekreacyjnie i rzadko myślą. Zagranie w ten sposób to jest indukowanie błędów (tym bardziej że grasz praktycznie bez żadnych konkretnych readow)
    • Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      dzięki za poświęcony czas i liczę na więcej hehe :sfishg: