Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Problem z softem

• art133
      art133
      Srebro
      na forum od: 23.09.2007 Posty: 789
      Po uruchomieniu Próbuje się połączyć kilka razy z serwerem i znika. Ponowna instalacja i to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?
  • 7 odpowiedzi
    • straazak
      straazak
      Brąz
      na forum od: 10.01.2013 Posty: 78
      podpinam się... też mam problemy z softem i non stop się łączy z serwerem albo wychodzi całkowicie
    • finek96
      finek96
      Złoto
      na forum od: 24.01.2016 Posty: 294
      Podczas wczorajszej sesji soft sam z siebie dwa razy się wyłączył. (cały proces się zakończył). Jakieś info?
    • art133
      art133
      Srebro
      Już myślałem że tylko Ja mam problem. Dziś to samo kilka razy mruga i dupaaa. Kilka dni temu raz udało się że się włączył. Wypłaciłem wszystko z gwiazdki i co trzeba wracać ;(
    • art133
      art133
      Srebro
      I chu... pomocy
    • hvnnn
      hvnnn
      Brąz
      na forum od: 24.12.2011 Posty: 436
      U mnie pp smiga bez zarzutu. Problem tylko z hudem mam. Może to jakis problem z Twoim komputerem?
    • art133
      art133
      Srebro
      Może tak tylko jaki. Unibet śmiga ps betsson A PP ni chu...
      I dlatego myślałem że ktoś pomoże
    • art133
      art133
      Srebro
      Napisane przez straazak
      podpinam się... też mam problemy z softem i non stop się łączy z serwerem albo wychodzi całkowicie
      Dla potomnosci
      Mimo aktywnego połączenia z Internetem możesz nie być w stanie łączyć się z naszymi serwerami gier z powodu zapory zainstalowanej na komputerze. Oznacza to, że porty używane przez nasze oprogramowanie są blokowane. Zapory, takie jak Norton Internet Security, Zone Alarm, Zapora systemu Windows XP i McAfee Personal Firewall, mogą blokować dostęp aplikacji do Internetu. Firma partypoker używa do komunikacji protokołu TCP oraz portów 443 i 2147. Poproś administratora sieci lub osobę odpowiedzialną za konfigurację zapory, aby otworzyła te porty dla wychodzącego i przychodzącego ruchu sieciowego albo zezwoliła aplikacji na dostęp do Internetu.