Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Poker stars zbanowanowane konto POMOCY!!!

• Malyszu2016
      Malyszu2016
      Brąz
      na forum od: 08.01.2017 Posty: 7
      Hej miałem 3 konta Ps dostałem upomnienie zamknęli mi jedno z trzech i nie wiem co z trzecim kontem boje się sprawdzić czy to konto dalej jest i nie pamiętam czy z niego też korzystałem z bonusu to było bardzo dawno temu.

Co polecacie zrobić???
  • 18 odpowiedzi
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 888
      nie oszukiwać
    • jotgie
      jotgie
      Brąz
      na forum od: 01.03.2014 Posty: 55
      Ja bym to zgłosił na policję
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 874
      Założyć czwarte i piąte za jednym zamachem.

Albo skontaktować się z supportem i kompleksowo wyjaśnić sprawę.
      Albo wybrać inny room i dorosnąć.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 289
      Polecam europejski trybunał sprawiedliwości. Skoro typy spod ciemnej gwiazdy z układu WSI-SN się tam zgłaszają to tym bardziej 'sprawiedliwości' doczeka sie taki szaraczek jak ja czy Ty.

A tak poważnie - jesli nie jesteś trollem to jedyna szansa by zachować perspektywy gry na starsach to kontakt i szczerość z supportem. Unikanie ich zawsze doprowadzi do finalnie najgorszego możliwego rozwiązania dla Ciebie(ban na wszystkie konta)
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 382
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      typy spod ciemnej gwiazdy z układu WSI-SN
      :facepalm:
    • Oktawianek
      Oktawianek
      Basic
      na forum od: 30.10.2015 Posty: 16
      Wchodzisz na nieaktywne konta, zmieniasz dane na fikcyjne i po sprawie.

Takich osób jak ty jest miliony więc za bardzo się nie stresuj.

Sam nie jestem za tego typu
      tzw ( oszustwem ) ale jak to mówią :
      Skoro kraj nie daje perspektyw to trzeba sobie radzić.

Ps: nie polecam pisać do supportu, dostaniesz blokadę w kilka sekund.
    • jotgie
      jotgie
      Brąz
      na forum od: 01.03.2014 Posty: 55
      Napisane przez Oktawianek
      Wchodzisz na nieaktywne konta, zmieniasz dane na fikcyjne i po sprawie.

Takich osób jak ty jest miliony więc za bardzo się nie stresuj.

Sam nie jestem za tego typu
      tzw ( oszustwem ) ale jak to mówią :
      Skoro kraj nie daje perspektyw to trzeba sobie radzić.

Ps: nie polecam pisać do supportu, dostaniesz blokadę w kilka sekund.
      Co ty tutaj wygadujesz, starsy stosują technologię Computer Fingerprint więc jak wejdzie na te konta z tego samego komputera a juz nawet wystarczy IP to je i tak powiążą, co już się zresztą stało.
    • 1Eclipse1
      1Eclipse1
      Srebro
      na forum od: 24.07.2016 Posty: 45
      Dałem Ci łapkę w górę ,rozbawiłeś mnie xD A co z drugim kontem bo nie napisałeś nic o nim??:f_confused:
      Jak chcesz wejść na trzecie konto to wejdź z innego komputera i połączenia internetowaego:f_cool:
      Ale myślę że posiadanie trzech kont to dla Ciebie zbyt skomplikowana opcja więc może lepiej się przyznaj i żebraj o litość i o to żeby Ci zamknęli dwa konta i pozostawili jedne.
      A powiedz jeszcze na kogo te 3 konta to zaraz wymyślimy jakoś historię :f_biggrin: chyba że na jedną osobę to wtedy lipa:f_biggrin:
    • bezcenny24
      bezcenny24
      Brąz
      na forum od: 09.03.2011 Posty: 150
      Napisane przez jotgie

Co ty tutaj wygadujesz, starsy stosują technologię Computer Fingerprint więc jak wejdzie na te konta z tego samego komputera a juz nawet wystarczy IP to je i tak powiążą, co już się zresztą stało.
      No i co, że powiążą? Problem może być tylko jak te 3 konta są na identyczne dane osobowe.
      Jeżeli z jednego IP gra brat,siostra,mama to nie ma żadnego problemu o ile każdy używa swojego konta do gry.
    • gotowe
      gotowe
      Brąz
      na forum od: 22.06.2010 Posty: 192
      emulacja systemu = nowy komputer dla oprogramowania Starsów = brak możliwości powiązania konta jeśli zalogujesz się z innego ip ,ale generalnie nie miał bym odwagi wpłacać pieniądze na takie konto wystarczy że zrobią ci werfikację przypadkową a zrobią to jak coś wygrasz albo zlecisz wypłatę no i wtedy następuje konfiskata rozszerzona .
    • Malyszu2016
      Malyszu2016
      Brąz
      Dzięki za info
    • ddaniecki
      ddaniecki
      Brąz
      na forum od: 31.01.2010 Posty: 972
      Ja załozyłem na psa ale mi weryfikacja na karte szczepień nie przeszła:why:
      dojebali sie ze nie płaci rachunków za telefon, a co moze za darmo podwórka pilnuje?
    • MWaler
      MWaler
      Brąz
      na forum od: 10.04.2012 Posty: 3 104
      co sie bedziesz pierdolic?

zaloz nastepne konto
    • Malyszu2016
      Malyszu2016
      Brąz
      jak usunąć posta
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 390
      zedytuj i wykasuje co napisales, tytul tez mozna
    • Pirate9999
      Pirate9999
      Brąz
      na forum od: 28.06.2015 Posty: 1 175
      Napisane przez ddaniecki
      Ja załozyłem na psa ale mi weryfikacja na karte szczepień nie przeszła:why:
      dojebali sie ze nie płaci rachunków za telefon, a co moze za darmo podwórka pilnuje?
    • HatchetHarry75
      HatchetHarry75
      Brąz
      na forum od: 08.03.2017 Posty: 252
      Napisane przez Malyszu2016
      boje się sprawdzić czy to konto dalej jest i nie pamiętam czy z niego też korzystałem z bonusu to było bardzo dawno temu.

Co polecacie zrobić???
      Jak to co? Metodą Amoratanka, przed zalogowaniem zrób sobie czapkę z folii aluminiowej i maszynka Cię nie rozpozna

Albo wiesz co, better safe than sorry, zrób sobie od razu kominiarkę
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 560
      Nie rozumiem czemu jakieś super hejty lecą. Też zanim wziąłem się za poksa na pieniądze, założyłem konto na fake dane, żeby sobie pograć na play money w technikum. Jak Ci zbanowali wszystkie konta i są one na twoje dane, masz dwie opcje: zmiana rooma/założenie konta na członka rodziny, co jest ofc nielegalne i licz się z tym, że kiedyś możesz stracić rola.