Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[PT4] Czy to wariancja?

• 7 odpowiedzi
    • koval21
      koval21
      Brąz
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 160
      jesteś około 35 buyinów pod EV, takie odchylenia w spinach to raczej chleb powszedni. Pozostaje zacisnąć zęby i grać dalej :)
    • Killervip99
      Killervip99
      Basic
      na forum od: 10.01.2018 Posty: 16
      Dzięki za odpowiedź :)
      A orientujesz się może na ile buyinów mogą się zdarzyć odchylenia przy danym EV ?
      Nie mogę nigdzie tego znaleźć a ciekawy jestem bo widzę że spiny są jednak mocno wariancyjne :/
    • Killervip99
      Killervip99
      Basic
      Chyba jednak zrezygnuje z tych spinów...
      https://zapodaj.net/9e31548960369.jpg.html
      https://zapodaj.net/9774e22be8968.png.html
      Czy cev 58 jest bardzo złym wynikiem?
    • czokownia
      czokownia
      Brąz
      na forum od: 21.07.2012 Posty: 833
      ciezko powiedziec na tej próbce 700 gierek , nie jestem expertem , ale 58 po wykresie twoim to zaciskac zeby i walczyc;) o ile roll wytrzyma jak zbyt agresywnie poleciales np ponizej 150-200BI startowego.
    • lubiemieso
      lubiemieso
      Srebro
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 164
      Zadałeś sobie to samo pytanie kiedy na początku byłeś grubo powyżej ev? :f_biggrin:
    • losoz
      losoz
      Brąz
      na forum od: 02.01.2015 Posty: 341
      Napisane przez Killervip99
      Dzięki za odpowiedź :)
      A orientujesz się może na ile buyinów mogą się zdarzyć odchylenia przy danym EV ?
      Nie mogę nigdzie tego znaleźć a ciekawy jestem bo widzę że spiny są jednak mocno wariancyjne :/
      Na anglojęzycznym forum (nie wiem czy mogę wrzucić link) jest program "SwongSIm", poszukaj sobie, tam sobie możesz policzyć jakie mogą być swingi. W skrócie: przy cev 58 na $3 masz 50% szans na downswing 128 BI lub nawet większy. Więc tak, ta odmiana jest bardzo wariancyjna, bankroll 150BI jeśli nie crushujesz danych stawek to minimum. A 58 cev (oczywiście to bardzo mała próbka, ale załóżmy że faktycznie będziesz miał wyniki w tych okolicach) to przyzwoity punkt wyjścia jeśli dopiero zaczynasz grać tę odmianę.
    • Killervip99
      Killervip99
      Basic
      Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
      Na początek może wykres po następnych grach:
      https://zapodaj.net/39ca69043056b.png.html
      Jak widać Cev spadł na 47 więc już nie jest kolorowo , być może po części było to spowodowane tiltem po utracie znacznej części BR.

@czokownia - zaczynałem z rollem 150$ czyli 50 BI , teraz widzę że to zdecydowanie za mało.
      Tak jak napisał lubiemieso - gdy po pierwszych 200 gierkach byłem 150$ na plus nie zwracałem uwagi na to że jestem bardzo dużo nad EV - mój program też nie zliczał przegranych turniejów i wyświetlało mi się jakbym był praktycznie na równo z EV.

@losoz - dzięki za wyliczenie :)
      W życiu nie pomyślałbym o downswingu na 128 BI to dla mnie trochę kosmos i bardzo mnie zdziwiłeś.

Poprzednio zacząłem od depozytu na 50zł i grałem spiny za 1e czyli miałem jakieś 12BI , wiedziałem że to mało ale miałem nadzieję na przychylną wariancję.
      Dobicie do 1k zł zajęło mi w sumie nie dużo czasu bo jakieś 2-3 tyg i największym swingiem jaki miałem był na niecałe 250pln - niecałe 60 BI. Zdarzały się mi dłuższe okresy gry na zero ale o swingu na ponad 100BI bym nawet nie pomyślał...

Teraz wiem że poniżej 600$ nie ruszę tych 3$.
      Spuszczam głowę z resztką rolla - 90$ i przechodzę na jedynki - ewentualnie przeniosę się na poprzedni room który był dla mnie jakiś bardziej przychylny - wydaję mi się że na party jest dużo więcej "regów" niż tam.

Możecie mi panowie podpowiedzieć jeszcze jakie CEV na tych 1$ , 3$ i może odrazu 5$ będzie w przybliżeniu dobre?
      Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi :)